Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościMariusz Musiałowski z wotum zaufania. Spokojna sesja w Kleczewie

Mariusz Musiałowski z wotum zaufania. Spokojna sesja w Kleczewie

Dodano:
Mariusz Musiałowski z wotum zaufania. Spokojna sesja w Kleczewie
Kleczew

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Kleczewie zatwierdzono sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu miasta i gminy. Jednogłośnie udzielono także wotum zaufania i absolutorium burmistrzowi Kleczewa.

Jedynie Piotr Domagalski zwrócił się z prośbą o przybliżenie dobrego wyniku finansowego przedstawionego przez burmistrza. – Bardzo się cieszę, że deficyt został zmniejszony i jesteśmy na plusie. Interesuje mnie tylko na czym tak naprawdę zaoszczędziliśmy?

Mariusz Musiałowski nie wskazał jednej, a setki pozycji, którymi udało się umiejętnie gospodarować. – Staram się codziennie optymalizować wydatki. Pomimo roku wyborczego zależało mi na tym, aby gmina była w dobrej kondycji. Nie wydawać więcej niż wpływa do naszego budżetu.

Za udzieleniem wotum zaufania burmistrzowi miasta i gminy Kleczew byli wszyscy radni. – Cieszę się, że nacisnęliście ten zielony przycisk, który jest wyrazem zaufania. To bardzo miły gest, za który bardzo dziękuję. Jesteśmy rozpędzeni i w najbliższych miesiącach będzie się bardzo dużo działo.

Zgodnie z przewidywaniami włodarz Kleczewa otrzymał również absolutorium za 2023 rok.

Mariusz Musiałowski z wotum zaufania. Spokojna sesja w Kleczewie
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole