Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościMaterac z odpinanym topem – dla kogo będzie odpowiedni?

Materac z odpinanym topem – dla kogo będzie odpowiedni?

Materiał promocyjny

Dodano:
Materac z odpinanym topem – dla kogo będzie odpowiedni?
Materiał promocyjny

Długi, niezakłócony, komfortowy sen gwarantuje dobre zdrowie i samopoczucie. Zadbaj o to, aby stworzyć sobie optymalne warunki do wypoczynku. Pomoże Ci w tym między innymi właściwie dobrany materac. Opcji do wyboru masz multum. Możesz zdecydować się przykładowo na materac z odpinanym topem. Poznaj największe zalety tego rozwiązania i sprawdź, czy jest ono odpowiednie także dla Ciebie.

Czym jest materac z odpinanym topem?

Pośród dostępnych w sprzedaży materacy znajdują się między innymi modele z odpinanym topem. Zostały one stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy szukają produktu doskonale dopasowanego do swoich potrzeb i preferencji. Składają się z dwóch części, czyli z kilkunastocentymetrowego materaca i wierzchniej warstwy w postaci kilkucentymetrowej pianki. Są dostępne w różnych rozmiarach, na łóżka zarówno dwu-, jak i jednoosobowe: https://abcsnu.pl/38-materace-120x200.

Top możesz z łatwością zdjąć, wystarczy go odpiąć. Przypina się go do materaca za pomocą zamka błyskawicznego. Możesz używać topu do materaca osobno. Świetnie sprawdza się w roli materaca nawierzchniowego. Przyda się na przykład podczas leżenia na kanapie w salonie. Wystarczy położyć na jej powierzchni top, aby cieszyć się większym komfortem podczas wypoczynku. Za pomocą topu jesteś w stanie szybko i łatwo zmodyfikować materac, by jak najlepiej dostosować go do bieżących potrzeb.

Co przemawia za wyborem materaca z odpinanym topem?

Korzyści z użytkowania materaca z odpinanym topem jest wiele. Okazuje się, że możesz kupić materac 90x200 tanio, nie rezygnując z dobrej jakości i komfortowego wypoczynku. Nie ma konieczności jego wymiany na nowy, jeśli zmienią się Twoje preferencje lub potrzeby. Wystarczy zmodyfikować materac za pomocą topu. W ten sposób może on być używany przez dłuższy czas – zachowa swoje pierwotne właściwości przez co najmniej kilka lat. Odpinany top to ponadto świetna alternatywa dla zdejmowanego pokrowca. Jest to wygodne rozwiązanie, ułatwiające utrzymanie materaca w czystości. Materac z topem jest odpowiednio zabezpieczony przed zabrudzeniami i zniszczeniem. Warstwa nawierzchniowa pełni funkcję ochronną.

Top wpływa na twardość podłoża, którą dobiera się indywidualnie, uwzględniając wagę i budowę ciała. Pozwala na układanie warstw w dowolny sposób. Każda osoba śpiąca na materacu może dostosować jego powierzchnię do siebie. Jest to zatem doskonały wybór do pokoju gościnnego, ponieważ w ten sposób wszyscy użytkownicy mogą liczyć na bardziej komfortowy sen. 

Materac z odpinanym topem to świetne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na podłożu z dobrą wentylacją, które sprawnie odprowadza wilgoć. Jeśli top jest wykonany z pianki termoelastycznej, możesz liczyć także na poprawę komfortu cieplnego podczas snu. Ponadto nowoczesne materace tego typu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich struktura przeciwdziałała napinaniu mięśni. Jeśli będą one rozluźnione, obudzisz się bez nieprzyjemnych dolegliwości. Materac z odpinanym topem to wspaniałe rozwiązanie dla osób unieruchomionych, które muszą spędzać dużo czasu w łóżku (na skutek choroby, urazu, po przebytej operacji itd.). Wykazuje on właściwości przeciwodleżynowe.

Materac dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji gwarancją komfortowego snu

Jak wybrać najlepszy materac dla siebie? Tak naprawdę nie ma uniwersalnego modelu. Najważniejsze jest to, aby wygodnie Ci się na nim leżało – materac powinien stanowić wsparcie dla kręgosłupa, ale też po prostu być komfortowy dla użytkownika. Dobierz właściwy stopień twardości, a poprawi się jakość Twojego snu. Istotne znaczenie ma rodzaj materaca, jego konstrukcja. Zwróć uwagę na dobranie odpowiedniego rozmiaru. Jeśli nie zdecydujesz się na materac z odpinanym topem, ważny jest także pokrowiec na materac, który wpływa na łatwość utrzymania podłoża w czystości oraz jego ewentualne właściwości hipoalergiczne. Zapoznaj się z bogatą i różnorodną ofertą renomowanej marki Hilding Anders, aby znaleźć dla siebie idealny model.

Jak wspominaliśmy tu już kilkakrotnie, w przypadku materacy kluczowe jest to, aby zostały one dobrane do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownika. Inny model będzie odpowiedni dla szczupłej i niskiej osoby, inny dla kogoś o większej masie ciała. Miej na uwadze typ swojej sylwetki, jak również ewentualne dolegliwości, z którymi się obecnie zmagasz. Jeśli borykasz się z problemami ze strony kręgosłupa, lubisz spać na twardszym podłożu lub masz większą wagę, zdecyduj się na Hilding Fandango, czyli materac medyczny gwarantujący mocne wsparcie, o niezwykłej elastyczności punktowej. W jego przypadku możesz liczyć na ulgę dla mięśni i kręgosłupa oraz zapobieganie wadom postawy.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole