Skocz do zawartości
LM.plWiadomościNasze Sprawy. Kto pracuje, a kto psuje wizerunek Rady Miasta?

Nasze Sprawy. Kto pracuje, a kto psuje wizerunek Rady Miasta?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Nasze Sprawy. Kto pracuje, a kto psuje wizerunek Rady Miasta?

Minęła połowa kadencji Rady Miasta Konina. O tym jak pracują przedstawiciele mieszkańców, którzy radni działają na rzecz swoich wyborców, a którzy psują wizerunek tego szacownego gremium, rozmawialiśmy w dzisiejszych „Naszych Sprawach“.

Chcąc rozmawiać o „półmetku“ pracy konińskich radnych, poprosiliśmy ich samych o wystawienie sobie ocen. Z tej możliwości skorzystało niewielu ( 6 na 23 radnych). Rajców ocenili zatem nasi goście, którymi byli: Michał Kotlarski – były radny i kandydat na prezydenta Konina oraz Dawid Gańczak ze „Zmieniamy Konin“, najmłodszy kandydat na radnego w ostatnich wyborach samorządowych. Ich zdaniem pracowitością wykazują się m.in. Bartosz Małaczek ( Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej), Jakub Eltman (Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości) i Jarosław Sidor (radny niezależny). Wśród tych, którym trzeba było wystawić negatywną ocenę wymieniono Jacka Kubiaka (Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości).

W programie rozmawialiśmy również o tym jak na pracę Rady Miasta wpłynęła zmiana przewodniczącego oraz dlaczego radni godzinami dyskutują o nazywaniu ulic czy nadaniu patrona bibliotece, a niewiele czasu poświęcają sprawom mającym wpływ na rozwój miasta.

Na tym nie koniec! We wtorek, 15 czerwca powiemy SPRAWDZAM! Prezydentowi Konina oraz jego zastępcom. Bądźcie z nami jak zwykle o godz. 20.00. Zapraszamy!

Nasze Sprawy. Kto pracuje, a kto psuje wizerunek Rady Miasta?
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole