Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościNie radzisz sobie z własnymi emocjami? Nie bój się skorzystać z pomocy specjalisty

Nie radzisz sobie z własnymi emocjami? Nie bój się skorzystać z pomocy specjalisty

Materiał promocyjny

Dodano:
Nie radzisz sobie z własnymi emocjami? Nie bój się skorzystać z pomocy specjalisty
materiał promocyjny

Borykasz się z lękiem, obniżonym nastrojem, jesteś wiecznie poirytowany? Czasem z własnymi emocjami trudno sobie poradzić samemu i nieodzowna może być pomoc psychoterapeuty. Na szczęście dziś to wsparcie uzyskać można szybko.

Zbilansowana dieta, ruch na świeżym powietrzu, czy prawidłowy sen to podstawy dbania o swoją psychikę. Życie w niepewnych czasach powoduje jednak, że czasem to nie wystarcza, emocje i myśli zaczynają przytłaczać i trudno z optymizmem patrzyć w przyszłość. W takiej sytuacji wyjściem może być pomoc certyfikowanego psychoterapeuty. Na pokonajlek.pl znajdziesz kilkudziesięciu specjalistów wykwalifikowanych w różnych obszarach, a z porad możesz korzystać w formule on-line.

Psychoterapia jest dla każdego

Stereotyp, że z psychoterapii korzystają jedynie chorzy psychicznie, jest bardzo szkodliwy. Tak naprawdę certyfikowany specjalista pomóc może w wielu codziennych problemach. Dzięki odpowiednio prowadzonej rozmowie pokieruje Cię, byś sam lub sama odkrył/-a, co zrobić, by Twoje życie było lepsze. Dlatego tak ważne są jego kwalifikacje. Szukanie pomocy u wróżek, samozwańczych coachów, czy bioenergoterapeutów może nie tylko nie poprawić Twojego samopoczucia, ale wręcz spowodować więcej szkód.

Centrum Psychoterapii Pokonaj Lęk bazuje na nurcie poznawczo-behawioralnym. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych kierunków psychoterapii. Dzięki niemu zmienisz swoje myślenie i nauczysz się nowych, funkcjonalnych zachowań. Co ważne, zazwyczaj nie potrzeba lat, by terapia przyniosła efekty. Często pierwsze rezultaty widać już po kilku tygodniach albo miesiącach pracy. Psychoterapeuci niosą pomoc w wielu obszarach: od zaburzeń lękowych, depresji i zaburzeń nastroju, przez bezsenność i uzależnienia, po problemy w związkach, czy w pracy. Z psychoterapii skorzystać mogą zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli.

Pomoc uzyskasz nie wychodząc z domu

Znany z filmów motyw leżenia na kozetce i zwierzania się ze swoich najskrytszych myśli wyniosłemu terapeucie to kolejny mit. Psychoterapia polega na partnerskiej relacji, a dobry terapeuta wspiera, motywuje, ale też szanuje granice swojego pacjenta. Sesje polegają przede wszystkim na rozmowie, a dzięki nowoczesnym technologiom nie trzeba nawet wychodzić z domu, by w nich uczestniczyć. Wystarczy komputer lub telefon, łącze internetowe i aplikacja do rozmów video (np. Skype).

Cena za jedną sesję zależy od jej rodzaju i długości. Wszystkie szczegóły znaleźć można na pokonajlek.pl. A Jeżeli chcesz przed podjęciem psychoterapii spotkać się z Twoim terapeutą to możesz skorzystać z wstępnej bezpłatnej konsultacji psychologicznej przed podjęciem psychoterapii. Podczas 20-minutowej rozmowy zadasz pytania, które Cię dręczą lub poradzisz się, jak najlepiej sobie pomóc. Innym sposobem może być skorzystanie z Programu Walki z Lekiem i Nerwicą. Codziennie na maila dostaniesz zestaw porad, narzędzi i zadań, które pozwolą Ci samodzielnie walczyć z Twoimi problemami.

Najważniejsze jednak, by sięgnąć po pomoc. Nikt z problemami nie musi sobie radzić sam.

Czytaj więcej na temat:zdrowie
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole