Skocz do zawartości
LM.plWiadomościNowe miejsca pracy w Gminie Stare Miasto

Nowe miejsca pracy w Gminie Stare Miasto

Dodano:
Nowe miejsca pracy w Gminie Stare Miasto

Działająca w Modle Królewskiej Firma Gebhardt Stahl Polska będzie się rozbudowywać, zwiększać produkcję i zatrudnienie.

 W ciągu dwóch najbliższych lat na swoim terenie wybuduje dwie hale- produkcyjno- magazynową i produkcyjną. Zatrudnienie znajdzie tam ponad 20 dodatkowych osób. Miejsca pracy czekać będą zarówno w biurach, jak i w halach produkcyjnych. - Największe szanse będą miały osoby kreatywne, które chętnie się uczą. Oferujemy im kursy i szkolenia, dbamy o rozwój pracowników - mówi Iwona Szpechcińska z Gebhardt Stahl Polska.

- Rozbudowa Firmy związana jest z koniunkturą na rynku stali - przyznaje wiceprezes spółki Sylvester Nierebiński. - Stal stała się złotem, po pandemii jest ogromne zapotrzebowanie na nasze wyroby. Zapowiadane inwestycje pochłoną 8 milionów Euro. Za te pieniądze powstaną nowe hale i zakupione zostaną specjalistyczne maszyny.

 Gebhardt Stahl Polska jest integralną częścią holdingu Gebhardt Stahl GmbH z siedzibą w Werl (Niemcy). To jeden z największych producentów profili specjalnych, używanych przez fabryki okien, jak również elementów wentylacyjnych. Realizuje zamówienia składane przez klientów niemal z całego świata. 65 procent produkcji trafia na eksport.

 

 
Czytaj więcej na temat:stare miasto, inwestycje stare miasto, gebhard
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole