Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościOgrzewanie w Koninie wyłączone. Sezon grzewczy krótszy niż w ubiegłym roku

Ogrzewanie w Koninie wyłączone. Sezon grzewczy krótszy niż w ubiegłym roku

Dodano: , Żródło: LM.pl
Ogrzewanie w Koninie wyłączone. Sezon grzewczy krótszy niż w ubiegłym roku
Ciepło

Sezon grzewczy w Koninie dobiegł końca. Decyzja o wyłączeniu ciepła zapadła wcześniej niż w ubiegłym roku.

Jak poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, po uwzględnieniu wniosków największych odbiorców, czyli spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych, oficjalnie zakończono dostawy ciepła dla miasta. Wczoraj sezon zakończył się również dla sieci nr 2, obejmującej Cukrownię Gosławice.

Decyzja o wyłączeniu ogrzewania zapadła nieco wcześniej niż rok temu. Poprzedni sezon grzewczy trwał do końca maja. Tegoroczny sezon był więc krótszy o kilka dni, choć – podobnie jak w poprzednich latach – rozpoczął się we wrześniu, wraz z pierwszymi spadkami temperatur i zgłoszeniami ze strony zarządców budynków.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole