Skocz do zawartości
LM.plWiadomościPaula Biskup apeluje o pomoc. Już w tę sobotę finał Mam Talent!

Paula Biskup apeluje o pomoc. Już w tę sobotę finał Mam Talent!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Paula Biskup apeluje o pomoc. Już w tę sobotę finał Mam Talent!
Turek

Czy Paula Biskup zwycięży w Mam Talent? To zależy, czy wygra głosowanie widzów. O wsparcie mieszkańców regionu turkowianka poprosiła w skierowanym do nich liście.

Pochodząca z Turku Paula Biskup zachwyciła jurorów i widownię Mam Talent. Już podczas pierwszego, castingowego występu złoty przycisk wykorzystał Marcin Prokop, dając jej przepustkę do półfinału. Podczas kolejnej wizyty na scenie TVN okazała się najlepsza spośród występujących i awansowała do finału.

Decydujący występ już w najbliższą sobotę. Zwycięzcę, podobnie, jak w półfinale, wyłonią widzowie w głosowaniu SMS-owym. Stąd list, który Paula Biskup skierowała do mieszkańców regionu. Przede wszystkim dziękuje w nim za dotychczasowe wsparcie. – Zdaję sobie sprawę, że gdyby nie każda osoba, która w ostatnią sobotę postanowiła na mnie zagłosować, nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem. Liczyłam bardzo na pomoc mieszkańców naszego regionu, Wielkopolski wschodniej, czyli Turku, Konina, Kalisza, Koła oraz okolicznych miejscowości i nie zawiodłam się. Bardzo za to dziękuję.

Turkowianka zapowiada również, że w finale zaprezentuje swoją nową autorską piosenkę. Ma nadzieję, że otworzy jej ona drzwi do kariery. Zwycięstwo w Mam Talent to nie tylko sława, ale również nagroda finansowa: 300 tys. zł. – Głosując na mnie w sobotę otworzycie mi drzwi do spełnienia moich największych marzeń. Wygrywając program Mam Talent będę mogła wydać swoją autorską płytę i pokazać ludziom całą swoją twórczość – czyli także część mnie samej – pisze w liście Paula Biskup.

Finał Mam Talent zaplanowany jest na najbliższą sobotę na godz. 20.00.

Czytaj więcej na temat:Turek, Mam Talent, Paula Biskup, finał, głosowanie, list
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole