Skocz do zawartości
LM.plWiadomościPiotr Woźniak w morzysławskim kościele. Koncert dedykowany matkom

Piotr Woźniak w morzysławskim kościele. Koncert dedykowany matkom

Dodano:
Piotr Woźniak w morzysławskim kościele. Koncert dedykowany matkom

W najbliższą niedzielę, 29 maja, o godz. 19.00 organizatorzy projektu „Trzeźwienie przez kulturę” zapraszają do kościoła pw. św. Wojciecha w Koninie Morzysławiu na niezwykły koncert pt. „ Pukanie do serca” Piotra Woźniaka. Koncert dedykowany jest wszystkim Mamom!

Piotr Wozniak to gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent –przede wszystkim jednak charyzmatyczny wokalista.  - Program koncertowy to zarówno utwory autorskie, pochodzące z dwóch płyt artysty („Dom na dachu” oraz najnowszej „Tata Adama”), a także obszerne fragmenty recitalu „Jak ze źródła”, złożonego z autorskiego wyboru i opracowania polskich piosenek z początku lat 70 (m.in. Czesław Niemen, Marek Grechuta) - infomruje Anna Wysocka, tygodnik „Adalbertus”. 

Koncert dedykowany jest wszystkim matkom, które od kilkunastu lat towarzyszą projektowi „Trzeźwienie przez kulturę”, wstawiając się za tymi, którzy borykają się ze wszelkimi uzależnieniami! Ten jedyny w Polsce projekt współfinansowany jest ze środków miasta Konin i parafii św. Wojciecha, przy współpracy z KDK. Wstęp wolny!

 

 

Piotr Woźniak w morzysławskim kościele. Koncert dedykowany matkom
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole