Podpalenie na placu zabaw w Kramsku. Sprawcę nagrał monitoring

fot. Gmina Kramsk
Place zabaw coraz częściej zamiast służyć dzieciom stają się miejscem spotkań młodzieży i dorosłych. Kamery monitoringu jednego z takich miejsc zarejestrowały wandala.
Niedawno na placu zabaw za kramską remizą doszło do podpalenia jednego z elementów wyposażenia – plastikowego „okienka”. Jak informuje w mediach społecznościowych gmina, z monitoringu wynika, że podpalenie było celowe.
– To nie pierwszy przypadek dewastacji w tej lokalizacji – czytamy.
Władze gminy zapowiadają zdecydowaną reakcję i podkreślają, że takie zachowania nie będą tolerowane. Osoba widoczna na nagraniu ma czas do najbliższego poniedziałku, by zgłosić się do Urzędu Gminy Kramsk. Jeśli tego nie zrobi, sprawa zostanie przekazana policji.







