Pół wieku razem. W Koninie wręczono medale za długoletnie pożycie
Dodano:

jubileusz
fot. konin.pl
Sześć par świętowało „Złote Gody”. To druga w tym roku tego typu uroczystość, która odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Koninie.
Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane są przez Prezydenta RP. Otrzymują je osoby, które w związku małżeńskim przetrwały co najmniej 50 lat. Jubileusz w Koninie świętowali: Łucja i Józef Janowscy, Mirosława i Zenon Karpińscy, Barbara i Karol Kaszuba, Alina i Zbigniew Ładczukowie, Anna i Jan Markiewiczowie oraz Elżbieta i Wiesław Szmytowie.
Oprócz medali jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów. Nie zabrakło też toastu.






