Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPół wieku razem. W Koninie wręczono medale za długoletnie pożycie

Pół wieku razem. W Koninie wręczono medale za długoletnie pożycie

Dodano:
Pół wieku razem. W Koninie wręczono medale za długoletnie pożycie
jubileusz

fot. konin.pl

Sześć par świętowało „Złote Gody”. To druga w tym roku tego typu uroczystość, która odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Koninie.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane są przez Prezydenta RP. Otrzymują je osoby, które w związku małżeńskim przetrwały co najmniej 50 lat. Jubileusz w Koninie świętowali: Łucja i Józef Janowscy, Mirosława i Zenon Karpińscy, Barbara i Karol Kaszuba, Alina i Zbigniew Ładczukowie, Anna i Jan Markiewiczowie oraz Elżbieta i Wiesław Szmytowie.

Oprócz medali jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów. Nie zabrakło też toastu.
 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole