Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Kolizja na trasie Bursztynowej. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Konina

LM.plWiadomościPolicja w Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze. Co się stało?

Policja w Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze. Co się stało?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Policja w Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze. Co się stało?
Zatorze

Sfałszowanie dokumentów potwierdzających uprawnienia budowlane przez jedną z pracownic Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze – czynności w tej sprawie, według naszych informacji, prowadzą organa ścigania. Władze spółdzielni nie chcą na razie komentować sprawy.

Oficjalnie o sprawie wiadomo na razie niewiele. Policja potwierdziła nam jedynie podjęcie czynności w Spółdzielni Mieszkaniowej w Koninie. W jakim zakresie – tego już ujawnić nie chce, powołując się na dobro śledztwa.

Według naszych informacji chodzi o sfałszowanie dokumentów potwierdzających uprawnienia budowlane przez jedną z pracownic spółdzielni. Funkcjonariusze mieli wejść do spółdzielni w drugiej połowie marca, zabezpieczyć dokumentację, przesłuchiwani są też świadkowie.

Sama spółdzielnia też na razie sprawy nie komentuje. W zeszłym tygodniu kilkukrotnie próbowaliśmy skontaktować się telefonicznie z jej prezesem oraz zastępcą prezesa – bezskutecznie. W piątek wysłaliśmy maila z kilkunastoma pytaniami. Odpowiedź przyszła we wtorek.

Sprawę związaną z uprawnieniami pracownika Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze prowadzą właściwe do tego organy. Ze względu na dobro prowadzonych postępowań nie będziemy udzielać szerszych informacji w przedmiotowej sprawie – napisała zastępczyni prezesa Marika Kalczyńska.

Do sprawy będziemy wracać.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole