Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPolicz się z cukrzycą wirtualnie

Policz się z cukrzycą wirtualnie

Materiał promocyjny

Dodano:
Policz się z cukrzycą wirtualnie

Po raz 11. w Koninie i po raz 15. w Polsce odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą”. Bieg wystartuje 10 stycznia podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem biegamy wirtualnie!

A to oznacza, że uczestnicy sami decydują o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km mogą pokonać w dowolnej formie. Organizatorzy: koniński Sztab WOSP i Klub Biegacza Aktywni Konin przygotowali aż 300 numerów startowych!

Aby wystartować w biegu należy zapoznać się z regulaminem i zapisać na platformie Slot Market w zakładce KONIN  https://slotmarket.pl/event/details/291/15-bieg-wop-policz-si-z-cukrzyc , w terminie do 20 grudnia. Uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową min. 50 zł, otrzyma pakiet startowy, a w nim koszulkę biegową, numer startowy i medal, które zostaną dostarczone przez kuriera na adres podany podczas rejestracji.

Po rejestracji uczestnicy otrzymają dostęp (po 7 grudnia) do nowej odsłony platformy ALL YOU NEED IS RUNNING, gdzie za pomocą aplikacji biegowej wspólnie podejmą 5 km wyzwanie "Policz się z cukrzycą". Podłącz swoją ulubioną aplikację z ALL YOU NEED IS RUNNING i użyj jej podczas biegu. Start biegu 10 stycznia 2021 roku ok. 12:00 (dokładną godzinę startu podamy na 7 dni przed imprezą).

Zróbcie sobie zdjęcie z gadżetami i numerem startowym, wrzućcie je na Facebook i oznaczcie koniński „Bieg policz się z cukrzycą”!

Czytaj więcej na temat:wośp, policz się z cukrzycą, sport
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole