Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPomóżmy seniorom podczas Dni Konina!

Pomóżmy seniorom podczas Dni Konina!

Dodano:
Pomóżmy seniorom podczas Dni Konina!
WSPIERAJ SENIORÓW

Impreza, która odbędzie się 22 czerwca, to doskonała okazja, by nie tylko świetnie się bawić, ale również pomóc osobom starszym, żyjącym w naszej społeczności. Razem możemy zrobić coś naprawdę wyjątkowego.  
 
Zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy - nasza wspólna misja 

 
To jedyne miejsce w powiecie dofinansowane przez NZF, gdzie osoby starsze i przewlekle chore otrzymują całodobową, kompleksową opiekę. Podopieczni placówki to zazwyczaj samotni ludzie lub tacy, którymi nie może zająć się rodzina. Często spędzają tam swoje ostatnie lata życia, otrzymując nie tylko leczenie, ale również wsparcie i troskę. 
 
Dlaczego potrzebujemy Twojej pomocy? 

Ewa Marciniak, jedna z organizatorek zbiórki, wyjaśnia - Chcemy stworzyć w ZPO warunki jak najbardziej zbliżone do domowych. Pragniemy, aby nasi podopieczni czuli się jak w domu. Potrzebujemy środków na adaptację pomieszczeń, zakup mebli i materiałów budowlanych, aby stworzyć dla nich przyjazny pokój dzienny i większą salę do rehabilitacji. Każda złotówka ma znaczenie! 
 
Joanna Jastrzębska dodaje - Wierzymy, że razem możemy osiągnąć coś wspaniałego. Dni Konina to idealna okazja, aby zebrać fundusze i pomóc naszym seniorom. Każdy, nawet najmniejszy datek, jest na wagę złota. 
 
Jak możesz pomóc?
 
 
Podczas Dni Konina będzie prowadzona zbiórka na rzecz adaptacji pomieszczeń ZPO. Możesz wpłacić dowolną kwotę na wyznaczone konto: 
50 1240 1994 1111 0010 3341 4048 z dopiskiem: „Szpital Konin-ZPO” 
 
Dlaczego warto? 

 
Pomagając, sprawiasz, że starsze osoby mają lepsze warunki życia. Wspierasz je w codziennym funkcjonowaniu i dajesz im nadzieję na lepsze jutro. To małe gesty, które zmieniają świat na lepsze. Każdy z nas się starzeje. Pomagając podopiecznym placówki, pomagasz sobie. 
 
Dołącz do nas 22 czerwca podczas Dni Konina! Przy stoisku ZPO czeka na Ciebie wiele atrakcji. 
 
Kontakt i więcej informacji 
 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ZPO i akcji, odwiedź stronę bliskoserca.pl lub skontaktuj się z nami poprzez e-mail: daneosobowe@bliskoserca.pl
 
Razem możemy więcej! Pomóżmy seniorom poczuć się jak w domu. 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole