Skocz do zawartości
LM.plWiadomościPożyczka bez BIK – dodatkowa gotówka czy dalsze kłopoty finansowe?

Pożyczka bez BIK – dodatkowa gotówka czy dalsze kłopoty finansowe?

Materiał promocyjny

Dodano:
Pożyczka bez BIK – dodatkowa gotówka czy dalsze kłopoty finansowe?
materiał promocyjny

W sieci dostępne są różne rozwiązania przeznaczone dla osób znajdujących się chwilowo w trudnej sytuacji finansowej, ale nie tylko. Jeśli masz problemy wynikające z negatywnych wpisów w historii kredytowej, koniecznie sprawdź, czym jest pożyczka bez BIK. Takie zobowiązania dostępne głównie przez internet zostały stworzone z myślą o konsumentach, którzy otrzymali negatywne decyzje kredytowe od banku. Przekonaj się, że pożyczka bez BIK to nic złego. Poniżej dowiesz się więcej na ten temat!

Pożyczka bez BIK – czy jest dostępna dla każdego?

Zastanawiasz się, czy pożyczkę bez BIK może zaciągnąć każdy? W teorii tak. Instytucje pozabankowe nie mają szczególnych wymogów jeśli chodzi o takie zobowiązania. Głównym atutem finansowania w tej formie jest fakt, iż potencjalni pożyczkobiorcy nie są weryfikowani pod kątem historii kredytowej w BIK oraz w innych bazach dłużników. Dzięki temu nawet jako mocno zadłużona osoba lub z negatywną historią kredytową możesz ubiegać się przyznanie finansowania w postaci pożyczki bez BIK. Podstawowe warunki, jakimi są jednak objęte takie źródła finansowania, to:

  • ukończone minimum 18 lat,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • chociażby minimalna zdolność kredytowa,
  • obywatelstwo polskie i stałe miejsce zamieszkania.

Pamiętaj, że do ubiegania się o pożyczkę bez BIK potrzebujesz także własnego konta bankowego, numeru telefonu oraz opcjonalnie aktywnego adresu e-mail.

Pożyczki bez BIK – jakie kwoty finansowania są dostępne?

W ramach pożyczek bez BIK możesz ubiegać się o finansowanie w kwocie średnio do kilku tysięcy złotych z okresem spłaty maksymalnie 30 dni. Takie restrykcje wynikają głównie z tego względu, iż udzielenie finansowania dla osób bez weryfikacji BIK to spore ryzyko dla firmy pożyczkowej. Osoby z negatywną historią kredytową mogą mieć problem ze spłatą zobowiązania, dlatego pożyczki bez BIK przyznawane są na niskie kwoty, krótki okres spłaty oraz z podwyższonym RRSO.

Wnioskowanie o pożyczkę bez BIK – jak to zrobić?

Chcesz dowiedzieć się, czy wnioskowanie o pożyczkę bez BIK to dobry pomysł? Zdecydowanie tak, ale uważaj na jedno – nadmierna ilość zobowiązań finansowych może być powodem pojawienia się tzw. spirali zadłużenia, a to ogromne ryzyko dla każdego gospodarstwa domowego. Proces wnioskowania o pożyczki bez BIK jest dość prosty i nie różni się znacząco od tego, jakim objęte są pożyczki online udzielane przez firmy pozabankowe. Przede wszystkim musisz znaleźć kilka najciekawszych ofert – zrobisz to samodzielnie lub możesz skorzystać z rankingu dostępnego tutaj https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-bez-bik/. Najlepsza pożyczka bez BIK to taka, która dostępna jest z minimum kosztów i jak najniższym RRSO. Na etapie wnioskowania podaj tylko swoje dane osobowe, preferowaną kwotę pożyczki oraz zweryfikuj tożsamość np. przelewem weryfikacyjnym. To wystarczy, aby otrzymać (prawdopodobnie) pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania.

Czy pożyczki bez BIK są bezpieczne?

Ubieganie się o pożyczkę bez BIK wymaga dopełnienia kilku prostych formalności, ale przede wszystkim zdrowego rozsądku. Zanim podpiszesz umowę – sprawdź popularne oferty i wybierz takie, które są polecane przez innych pożyczkobiorców. W przeciwnym razie możesz natknąć się na nieuczciwą firmę pożyczkową. W kwestii bezpieczeństwa – zawsze wnioskuj tylko przez odpowiednio zabezpieczone witryny certyfikatami SSL, a także nie loguj się na podejrzane strony internetowe z pożyczkami bez BIK. Zawsze realnie oceń swoje możliwości finansowe przez zaciągnięciem nowego zobowiązania. Tylko jeśli masz pewność, że spłacisz je w terminie złóż wniosek, a pożyczka bez BIK zostanie wypłacona na Twoje konto w banku praktycznie natychmiastowo.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole