Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRowerowa misja: 1500 km dla dziewczynki z zespołem Retta

Rowerowa misja: 1500 km dla dziewczynki z zespołem Retta

Dodano:
Rowerowa misja: 1500 km dla dziewczynki z zespołem Retta
Z pasją po zdrowie

Z pasją po zdrowie dla Mai. Kamil Jaroszewski wyruszył w kolejną charytatywną trasę rowerową.

Znany już z podobnych akcji cyklista z Babiaka, rozpoczął kolejną rowerową wyprawę, która prowadzi ze Świnoujścia do Bratysławy, a jej celem jest zebranie funduszy na rehabilitację i leczenie Mai – dziewczynki z powiatu kolskiego cierpiącej na zespół Retta.

Wyzwanie: 1500 kilometrów w 10 dni

Kamil swoją przygodę rozpoczął w Kole, gdzie wsiadł do pociągu i udał się nad morze. Stamtąd ruszy na rowerze, by pokonać około 1500 kilometrów w ciągu 10 dni. Za każdy przejechany kilometr zbiera środki na wsparcie Mai, której choroba odbiera zdolność mowy, chodzenia oraz kontroli nad ciałem, znacząco utrudniając codzienne funkcjonowanie. Kosztowne leki, które przyjmuje Maja, stanowią duże obciążenie dla jej rodziny, dlatego tak ważne jest wsparcie akcji.

"Łączyć dobro" – misja Kamila

To nie pierwsza charytatywna wyprawa Kamila. Pod hasłem „Łączyć dobro” zjednuje  sponsorów i ludzi dobrej woli, którzy chcą pomagać. Zebrane podczas rowerowych eskapad fundusze przekazywane są na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. W tym roku beneficjentką jest Maja z gminy Babiak w powiecie kolskim.

Jak możesz pomóc?

Dzięki zaangażowaniu Kamila Jaroszewskiego oraz wsparciu ludzi o dobrych sercach, chore dzieci mają ma szansę na lepsze życie. Każdy, kto chciałby  wesprzeć leczenie dziewczynki, może dokonać indywidualnej wpłaty na konto: Maja Rakowska 62 8558 0008 0021 8607 3000 0010.

 

 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole