Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRzgów. Wójt z absolutorium i wotum zaufania. „To miłe i budujące”

Rzgów. Wójt z absolutorium i wotum zaufania. „To miłe i budujące”

Dodano: , Żródło: LM.pl
Rzgów. Wójt z absolutorium i wotum zaufania. „To miłe i budujące”
Rzgów

fot. UG Rzgów

Jednomyślnie radni gminy Rzgów udzielili wotum zaufania i absolutorium wójtowi Grzegorzowi Matuszakowi. – Nie spocznę na laurach, nie będę siedział na przysłowiowym krzesełku – zadeklarował wójt.

To był pierwszy raz, gdy wotum zaufania i absolutorium wójtowi Grzegorzowi Matuszakowi udzielała rada gminy w nowym składzie. Mimo zmian personalnych wynik pozostał ten sam – jednomyślnie, piętnastoma głosami „za” radni zaakceptowali pracę wójta w 2023 roku.

Dziękuję państwu za udzielone jednomyślnie absolutorium. To świadczy o tym, że zrozumiemy się i będziemy współpracować wspólnie w najbliższym czasie – powiedział Grzegorz Matuszak. – To miłe i budujące. Każdy rok jest inny i każdy niesie za sobą odpowiednie wyzwania. To bardzo dobry prognostyk na lata następne. Ze swojej strony nie spocznę na laurach, nie będę siedział na przysłowiowym krzesełku.

Wójt zachęcił radnych do składania swoich propozycji i sugestii. Jednocześnie przyznał, że zeszły rok, ze względu na wybory, obfitował w fundusze, a w tym może być ich mniej. – Nie straszę państwa, tylko mówię o realiach tego, co nasz czeka. Ale nie bójmy się, będziemy wszystkie nasze zamierzenia realizować – stwierdził Grzegorz Matuszak.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole