Skocz do zawartości
LM.plWiadomościStroje siatkarskie dla dzieci i dorosłych – gdzie szukać dobrych ofert?

Stroje siatkarskie dla dzieci i dorosłych – gdzie szukać dobrych ofert?

Materiał promocyjny

Dodano:
Stroje siatkarskie dla dzieci i dorosłych – gdzie szukać dobrych ofert?

Z poszukiwaniem wysokiej jakości strojów siatkarskich jest podobnie, jak z polskim przysłowiem :pod latarnią najciemniej”. Okazuje się, że wybór polskich producentów procentuje nie tylko w  jakości zamówionych kompletów, ale też wpływa na oszczędności! Czym charakteryzują się polskie stroje siatkarskie? Sprawdź to na przykładzie oferty producenta PEHA.

Stroje siatkarskie PEHA – kilka dzianin do wyboru

Stroje siatkarskie PEHA mogą być wykonane z oddychającej dzianiny poliestrowej o nazwie CoolMax (z funkcją chłodzącą) lub z elastycznej, dopasowanej do ciała, lecz niekrępującej ruchów dzianiny GigaElastic z dodatkiem elastanu. Każdy z dostępnych kompletów na stronie producenta występuje w dwóch opisanych opcjach. To od drużyny zależy, czy będzie celować w komplety meczowe z elastycznych, podkreślających sylwetkę dzianin, czy postawi na lekką i przewiewną dzianinę poliestrową.

Szeroki wybór modnych wzorów

Kolejną z mocnych cech, jakie charakteryzują stroje siatkarskie PEHA: https://pehasports.com/odziez-do-siatkowki/stroje-siatkarskie-meskie jest szeroki wybór modnych, zgodnych z aktualnymi trendami wzorów. W ofercie PEHA znajdziesz zatem stroje dla dzieci i dorosłych dostępne w kilkudziesięciu wersjach graficznych. Dzięki tak dużemu wyborowi, idealny komplet meczowy znajdą dla siebie zarówno osoby, którym podobają się proste, klasyczne motywy, jak i drużyny stawiające na wyjątkowy, fantazyjny design swoich strojów.  Każdy z prezentowanych na stronie producenta kompletów dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu  dopasujesz je albo do barw klubu, albo do indywidualnych upodobań.

Możliwość personalizacji za darmo!

Jednym z ważniejszych elementów strojów siatkarskich jest ich personalizacja. Aby drużyna mogła wziąć udział w zawodach, powinna mieć spójne dla wszystkich stroje z odpowiednim nadrukiem. Komplety siatkarskie PEHA mogą być zadrukowane jedną z lepszych metod – techniką sublimacji. Pozwala ona na osiągnięcie nadruku, który nie odkleja się, nie kruszy i nie pęka. Stanowi integralną część dzianiny. Co więcej, przy zamówieniu powyżej 6 sztuk kompletów, w PEHA wykonasz nadruki za darmo!

Jak widzisz, wybór dobrych strojów siatkarskich dla dzieci i dorosłych, mężczyzn i kobiet – nie musi być trudny. Czasami najlepsze rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. Inwestycja w polskie stroje do siatkówki PEHA może okazać się jedną z lepszych. Szkoły i klubiki dziecięce docenią szeroki wybór wzorów dla dzieci, a klubu dla dorosłych będą cieszyć się z oszczędności wynikających z możliwości wykonania bezpłatnej sublimacji.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole