Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościŚwiadoma Debata. Kandydaci do Sejmu w ogniu pytań młodzieży

Świadoma Debata. Kandydaci do Sejmu w ogniu pytań młodzieży

Dodano: , Żródło: LM.pl
Świadoma Debata. Kandydaci do Sejmu w ogniu pytań młodzieży
wybory 2023

Debata przedwyborcza organizowana w ramach projektu społecznego „Świadoma Debata” już jutro w Konińskim Domu Kultury. Każdy może wziąć udział w spotkaniu z kandydatami do Sejmu. Wydarzenie będzie transmitował portal LM.pl.

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Dla wielu młodych ludzi będą one pierwszymi w życiu.

- Stwierdziliśmy, że możemy cokolwiek zrobić w kontekście zachęcenia mieszkańców naszego okręgu do głosowania – informuje uczestnik projektu „Świadoma Debata”. - Zauważyliśmy, że jest mnóstwo kampanii czy projektów, które już to robią od lat, jednak rezultaty nie są zadowalające. Więc wpadliśmy na pomysł, że skoro nadal ogromny odsetek Polaków jest niezdecydowany, a może być to spowodowane brakiem wiedzy na temat programów wyborczych głównych komitetów, to po prostu możemy zrobić debatę, która im to zarysuje - dodaje.

Dyskusja odbędzie się w czwartek, 28 września o godz. 17:00 w Konińskim Domu Kultury. Do udziału w niej zostali zaproszeni: Witold Czarnecki – PiS, Piotr Nowak – PO, Anna Bryłka – Konfederacja, Paulina Hennig-Kloska - Trzecia Droga, Piotr Czerniejewski - Lewica i Mateusz Wojciechowski - Bezpartyjni Samorządowcy. Jak informują organizatorzy, obecność potwierdzili prawie wszyscy kandydaci (poza kandydatem PiS). Wstęp na debatę jest wolny.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole