Skocz do zawartości
LM.plWiadomościSypią się kolejne wysokie mandaty. Za driftowanie i nieustąpienie pierwszeństwa

Sypią się kolejne wysokie mandaty. Za driftowanie i nieustąpienie pierwszeństwa

Dodano: , Żródło: LM.pl
Sypią się kolejne wysokie mandaty. Za driftowanie i nieustąpienie pierwszeństwa
Policja

Mandaty w wysokości 1000 i 1500 zł otrzymali kierowcy, którzy w Zagórowie driftowali na Dużym Rynku w Zagórowie (powiat słupecki). 1500 zł i dziesięć punktów karnych otrzymała natomiast kierująca za nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Dwa wysokie mandaty – na 1000 i 1500 zł – otrzymali kierowcy z Zagórowa (powiat słupecki). Piraci drogowi złapani zostali przez zagórowskich policjantów na driftowaniu (czyli umyślnym wprowadzaniu pojazdów w poślizg) na Dużym Rynku. – Było to niebezpieczne dla innych uczestników ruchu – oceniają funkcjonariusze.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym miejscu. Jak przekonują zagórowcy policjanci, na Dużym Rynku prowadzone są specjalne działania, które mają na celu „ograniczenie oraz całkowite wyeliminowanie rajdów samochodowych i piractwa drogowego”.

To niejedyne kary, które w ostatnich dniach otrzymali kierowcy z regionu. Kierująca citroenem z Konina będzie musiała zapłacić 1500 zł, otrzymała również dziesięć punktów karnych, za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu.

fot. slupca.policja.gov.pl

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole