Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZa dwa dni rusza Euro. Czujecie te emocje?

Za dwa dni rusza Euro. Czujecie te emocje?

Dodano:
Za dwa dni rusza Euro. Czujecie te emocje?
Dyżur

Jako dojrzały kibic nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka na Euro 2024 w Niemczech. Turniej rusza już w piątek, a nasi piłkarze zainaugurują go dwa dni później meczem z bardzo mocną Holandią.

Jeżeli nie chce ci się trzeci dzień pod rząd, to znaczy, że jest już środa – to moja odpowiedź na wątpliwości, jak rozpocząć dzień. Bo z humorem trzeba żyć! Spójrzcie na to tak: przy typowym tygodniu pracy jest już bliżej niż dalej, no nie? Po środzie zostaną już tylko dwa dni, a potem...bailando, szmery, bajery i inne sfery.

No dobra, ale póki co trzeba jeszcze znaleźć motywację do pracy. Jak? Najlepiej od obejrzenia wczorajszego Końskim Okiem. Dwóch brodatych, póki co jest w formie i oby tak dalej.

Zobaczymy czy to samo będzie można napisać o naszych piłkarzach. Euro rusza już w piątek, a Biało-czerwoni swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę z Holandią. I to podobno bez Roberta Lewandowskiego. Czy naszej kadrze uda się choćby zremisować? Nikomu nie trzeba mówić, że pierwszy mecz jest bardzo ważny.

A jeżeli Wy macie ważne dla siebie sprawy, to piszcie i dzwońcie. Pracujemy również dla Was. I to niezależnie od tego czy jest poniedziałek, środa albo sobota. Możecie się z nami łączyć za pośrednictwem WhatsAppa, lub maila: d.walory@portal.lm.pl, redakcja@portal.lm.pl.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole