Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZaproszenie do szczęścia

Zaproszenie do szczęścia

Dodano:
Zaproszenie do szczęścia
Patronat medialny LM.pl

Depresja stała się chorobą cywilizacyjną, dotyka coraz młodszych ludzi, coraz częściej cierpią na nią dzieci. Naprzeciw tym problemom wychodzi ogólnopolski program „Optymistyczne przedszkole”, autorstwa Ireny Dzierzgowskiej i Mirelli Nawrot, którego celem jest dostrzeganie i wzmacnianie sukcesu każdego dziecka, jego talentów i aktywności, rozwijanie zainteresowań, wspieranie go w byciu pogodnym i zaradnym.

Wykład dr Marianny Styczyńskiej „Zaproszenie do szczęścia” stanowi autorefleksję autorki poczynioną w związku z tą ewaluacją. Prelegentka swoje rozważania koncentrować będzie przede wszystkim na odniesieniu programu do trzech aspektów: dziecka – rozwijającego się człowieka, zmieniającego się społeczeństwa i rozwoju kultury. W wykładzie podjęte zostaną elementy pedagogiki współbycia i wybrane kwestie z psychologii pozytywnej. Jak zapowiada autorka, w ciągu tego spotkania wspólnie będziemy poszukiwać drogi do własnego szczęścia.

Dr Marianna Styczyńska doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, adiunkt na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w ANS w Koninie. Autorka licznych publikacji krajowych i zagranicznych. Współautorka wielu monografii z zakresu nowych tendencji w edukacji. Prowadziła wykłady dla uchodźców w Etiopii w formie zdalnej. Zaangażowana we współpracę z Polskim Centrum Optymizmu. Recenzent ogólnopolskiego Programu „Optymistyczne Przedszkole” i „Optymistyczne Przedszkole – Kraina Dzieci w Europie Bis”.

Na wykład online w aplikacji MS Teams zapraszamy 8 grudnia o godz. 18.00 w ramach cyklu „Czwartkowych spotkań z Akademią”. Link do wykładu: https://bit.ly/3tpihLi 

Jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

anekke(1).png

https://www.ans.konin.edu.pl
https://www.facebook.com/answkoninie
https://www.instagram.com/answkoninie

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole