Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZestaw prezentowy z regionalną żywnością – święta pełne smaku

Zestaw prezentowy z regionalną żywnością – święta pełne smaku

Materiał promocyjny

Dodano:
Zestaw prezentowy z regionalną żywnością – święta pełne smaku
materiał promocyjny

Czas przygotowań do świąt wiąże się bardzo często z gorączką zakupów, kiedy to staramy się znaleźć najpiękniejsze podarunki dla naszych bliskich. Czy zawsze mamy komplet pomysłów co do tego, jaki prezent sprawić poszczególnym członkom rodziny? Być może stoimy właśnie przed wyborem prezentów dla grona swoich pracowników? Wybór jest trudny, jednak zestaw prezentowy z produktami żywnościowymi najwyższej jakości może rozwiać wszelkie dylematy.

Zestaw prezentowy z jedzeniem – co może zawierać?

Żywność w zestawach prezentowych? Oczywiście, to doskonały pomysł! Osoba kupująca taki prezent ma pewność, że wręczy bliskiej osobie coś oryginalnego i unikalnego, czego następstwem będzie kilka chwil przyjemności dla kubków smakowych. Co można znaleźć w zestawie prezentowym z jedzeniem?

  • Wysokiej jakości wędliny i wyroby mięsne. Tego typu prezenty komponowane są tak, by możliwe było zachowanie maksymalnej świeżości i jakości tych produktów. Są odpowiednio zapakowane, zachowują swój smak i aromat. 
  • Domowe konfitury. To coś, za czym tęsknimy całą zimę i wiosnę, aż do momentu, kiedy na krzakach i drzewach znowu pojawią się świeże, przepyszne owoce. To dlatego ich smak zamykamy w słoiczkach – by móc się nimi cieszyć przez cały rok. Pyszne konfitury to również doskonały dodatek do różnego rodzaju potraw i deserów. 
  • Przetwory z warzyw, które doskonale smakują z domowymi obiadami. 
  • Miód, czyli wspaniały i zdrowy składnik codziennej diety, z którego udziałem możemy przyrządzać różnego rodzaju dressingi do sałatek, sosy, czy też po prostu dodawać go do herbaty. Dobrej jakości miód jest na wagę złota, dlatego jego obecność w zestawie prezentowym z pewnością ucieszy osobę obdarowaną. 
  • Regionalne alkohole, na przykład w postaci doskonałego wina. Lampka dobrego trunku z pewnością zapewni chwilę rozluźnienia i przyjemności w świąteczny wieczór. 
  • Unikalne słodycze, których próżno szukać w sklepach i masowej produkcji. Wśród nich znajdują się prawdziwe rarytasy, które przenoszą kosztującego w inny wymiar smakowej przyjemności. 

Ceny zestawów prezentowych 

Kupno prezentów nierzadko jest sporym wydatkiem, dlatego kupujący starają się znaleźć maksymalnie dobre oferty, by w ten sposób dokonać zakupu w akceptowalnej cenie. Zestawy prezentowe w sklepie Bacówka tworzone są w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy kupujący ma możliwość dostosowania ceny do swoich możliwości finansowych. W zestawach znajdują się rzeczy unikalne i wyjątkowe. Bez trudu znajdziesz takie, które sprzedawane są w dogodnej dla Ciebie ofercie cenowej. 

Warty uwagi jest również sposób ich zapakowania. Kupujesz w końcu prezenty, zatem warto, by były odpowiednio przygotowane do wręczenia temu, dla kogo są przewidziane. Zestawy prezentowe z żywnością zapakowane są w sposób elegancki, gustowny i kojarzący się ze świętami. Dzięki temu możesz dokonać wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu, a pomocnicy Mikołaja zapakują je tak, by móc od razu je rozdać. By święta były wyjątkowe i pełne smaku!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole