Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZmiany w ruchu drogowym w Koninie. Sprawdź nowe trasy i objazdy

Zmiany w ruchu drogowym w Koninie. Sprawdź nowe trasy i objazdy

Dodano: , Żródło: LM.pl
Zmiany w ruchu drogowym w Koninie. Sprawdź nowe trasy i objazdy
komunikacja

Jeszcze dziś przywrócony ma zostać przejazd przez koniński rynek, od strony ul. Wiosny Ludów. Kierowcy muszą się natomiast liczyć z większymi utrudnieniami na ul. Przemysłowej.

Pl. Wolności jest w trakcie przebudowy. Zgodnie z koncepcją „Zielonych korytarzy” na rynku mają zostać posadzone byliny i trawy ozdobne, a płytę placu od Domu Zemełki oddzielą dwa rzędy lip. Będzie też podświetlana fontanna, stojaki na rowery oraz siedziska z donicami na zieleń.

Po zakończeniu prac na wysokości sklepu jubilerskiego, wykonawca zamierza dzisiaj przywrócić przejazd przez pl. Wolności od strony ratusza. Możliwy będzie zatem znowu przejazd dookoła rynku (ulicami Wiosny Ludów i 3 Maja). Przypominamy, że parkować samochody można tylko od strony wschodniej (restauracje). Inwestycja ma zostać zakończona 12 lipca.

Do 21 czerwca utrudnienia czekają na kierowców poruszających się ul. Przemysłową. Zamknięty jest odcinek drogi od ul. Marantowskiej do ul. Brunatnej, wraz z ul. Hutniczą (od ul. Przemysłowej do ul. Malinieckiej). Powodem tego jest remont nawierzchni. Obowiązuje objazd, który poprowadzony jest ul. Brunatną (Marantowska – FUGO – biogazownia – sklep w Malińcu). Do Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi dojechać można ul. Sulańską i do huty ul. Maliniecką. Pasażerowie MZK proszeni są o skorzystanie z przystanku przeniesionego w pobliże zjazdu do FUGO.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole