Skocz do zawartości
LM.plWiadomościZnana baśń w nowej odsłonie. Zbliża się premiera spektaklu

Znana baśń w nowej odsłonie. Zbliża się premiera spektaklu

Dodano: , Żródło: LM.pl
Znana baśń w nowej odsłonie. Zbliża się premiera spektaklu
młodzieżowy dom kultury

„Calineczka” – spektakl inspirowany baśnią Hansa Christiana Andersena, zostanie wystawiony przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie.

Przedstawienie skupia się na historii młodej dziewczyny, która musi przetrwać w trudnych warunkach i nauczyć się radzić sobie z problemami. Spektakl „Calineczka” przedstawia niebezpieczeństwa, które czyhają na młodzież i pokazuje, że warto zaufać i pomagać innym, choć czasami może to prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.

Nowy świat opowieści został wymyślony na potrzeby przedstawienia, łącząc elementy baśniowe z rzeczywistością. Spektakl jest autorskim projektem Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. Scenariusz został napisany przez kierownika artystycznego MDK - Jarosława Sparażyńskiego, który również pełni rolę reżysera spektaklu. W przedstawieniu wystąpi młodzież uczestnicząca w zajęciach teatralnych grupy „Wielka Trema”.

Spektakl będzie można obejrzeć 29 i 30 marca o godz. 9:30 i 11:30. Bilety dostępne są jeszcze tylko na 29 marca, godz. 11:30. Do nabycia w kasie "Oskardu". 

Znana baśń w nowej odsłonie. Zbliża się premiera spektaklu
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole