Dzisiaj jest czwartek 9 lipca 2020, imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17697) SPORT FORUM FIRMY (5506) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
20 / 17oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów. Urzędnicy przystąpili do akcji pomocowej ... (0)Konin. Miejski Płatny Parking powiększony od począ ... (3)
jesteś tutaj: Strona głównaKatalog firmSzkoły licealneII Liceum im. K.K. Baczyńskiego w Koninie

KATALOG

dodaj firmę

II Liceum im. K.K. Baczyńskiego w Koninie

Ulica:ul. 11-go Listopada 7a
Miasto:62-510 Konin
Telefon:632425265
E-mail:skorzystaj z formularza poniżej       WWW: www.drugieliceum.lm.pl
II Liceum Ogólnokształcące w Koninie z dniem 1 września 2002 roku zostało przekształcone w zespół szkół pod nazwą "II Liceum w Koninie". W jego skład wchodzi Liceum Ogólnokształcące. Szkoła kontynuuje więc tradycję Liceum Ogólnokształcącego, które powstało w 1965 roku w Koninie - Morzysławiu obok istniejącego Liceum Pedagogicznego. Od 1 września 1988 roku siedziba II Liceum w Koninie mieści się przy ulicy 11 Listopada 7a. Od 23 kwietnia 2005 roku szkoła ma swojego patrona. Jest nim Krzysztof Kamil Baczyński - poeta i żołnierz, przedstawiciel pokolenia Kolumbów. W roku szkolnym 2006/2007 młodzież uczy się w 28 oddziałach: 9 klas pierwszych, 10 klas drugich i 9 klas trzecich. Łącznie uczęszcza do szkoły 877 uczniów. Grono pedagogiczne liczy 68 nauczycieli. Uczniowie mogą uczyć się następujących języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, łacińskiego i hiszpańskiego. Szkoła oferuje wszystkim chętnym możliwość rozwijania zainteresowań w kilkunastu działających kołach i innych formach działalności pozalekcyjnej. Uczniowie odnoszą sukcesy zarówno w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, jak i zawodach sportowych.
Zobacz inne wpisy z kategorii:  Szkoły licealne

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapytanie trafia bezpośrednio do wybranej firmy.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.