Dzisiaj jest poniedziałek 25 maja 2020, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18492) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
17 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

KATALOG

dodaj firmę

SoftPlast

Ulica:Przemysłowa 54
Miasto:62-510 Konin
Telefon:632112160
E-mail:skorzystaj z formularza poniżej       WWW: www.softplast.pl
SoftPlast od 2004r. jest generalnym dystrybutorem niemieckiej fimry FORSTHOFF. FORSTHOFF produkuje zgrzewarki na gorące powietrze / dmuchawy gorącego powietrza do spawania/łączenia/obróbki termoplastycznych tworzyw sztucznych. Mają one zastosowanie w następujących gałęziach przemysłu: Produkcja plandek samochodowych, namiotów, markiz i bannerów. Zgrzewanie w produkcji wentylacji i zbio ików. Zgrzewanie i kształtowanie folii w produkcji opakowań. Łączenie rur, armatur i zbio ików w przemyśle produktów sanita ych. Spawanie materiałów PCV w przemyśle rekreacyjnym. Zgrzewanie folii dachowych oraz wykładzin podłogowych. Obróbka materiałów w przemyśle samochodowym. Jako źródło gorącego powietrza w taśmociągach i maszynach. Ponadto SoftPlast oferuje szeroki asortyment do produkcji plandek, kurtyn plandekowych, namiotów i hal namiotowych oraz banerów reklamowych z PCV.
Zobacz inne wpisy z kategorii:  Narzędzia, elektronarzędzia,   Narzędzia

LOKALIZACJA

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapytanie trafia bezpośrednio do wybranej firmy.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.