Skocz do zawartości
LM.plKategorie firmInstalacje gazoweAXAN SP.Z O.O.

Firmy

Liczba firm: 5726

AXAN SP.Z O.O.

Opis
AXAN Sp. z o.o. jest pionierem dystrybucji płynnego gazu w Polsce oraz innowacyjnych urządzeń energetycznych od dekady. Zaopatrując różne sektory gospodarki, jak rolnictwo, przemysł, usługi i gospodarstwa domowe, zapewnia pierwszorzędną jakość gazu w butlach, autogazu, czy gazu do zbiorników gazowych oraz nową gałęzią usług w Dystrybucji Paliw.

AXAN Sp. z o.o. jako prekursor w stosowaniu nowoczesnych urządzeń typu pomp ciepła, procesów technicznych Kogeneracji, czy solarnych technologii z systemami hybrydowymi współpracującymi z LPG, skutecznie wpływającymi na efektywność energetyczną pod względem ekonomicznym, instaluje je w oparciu o rygorystyczną kontrolę jakości spełniającą wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa oraz ochrony życia i środowiska.

AXAN Sp. z o.o. posiada sztab przedstawicieli handlowych , którzy swoim działaniem obejmują cały kraj i są do dyspozycji Państwa w godzinach pracy dogodnych dla naszych Interesantów oraz specjalistów ds. obsługi Klienta, aby zapewnić najwyższą dbałość o potrzeby naszych Kontrahentów.

AXAN Sp. z o.o. dysponuje własną flotą cystern do transportu paliw, to też Odbiorca nie musi czekać tygodniami na zrealizowanie zamówienia, co wynika z naszego motta, iż zadowolony Klient to Nasz Klient. Toteż w trosce o dobro Nabywcy danego produktu gwarantujemy kompleksowy serwis z działem technicznym i wirtualnym asystentem.

AXAN Sp. z o.o. jest właścicielem sieci stacji paliw oraz sieci punktów autogazu cieszącym się wielkim zaufaniem i uznaniem naszego Klienta. Natomiast, w śród naszych Kontrahentów posiadamy uznanie w współpracy i nawiązywaniu nowych działań handlowych.

AXAN Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby propagować zrównoważony rozwój społeczności lokalnej uczestnicząc żywo w piknikach integracyjnych, kulturalnych, czy sportowych promując zdrowy styl życia i dbałość o ochronę środowiska.

Jesteśmy też na facebooku

https://www.facebook.com/pages/Axan-Sp-z-oo/308463142529102
Galeria
Dane kontaktowe
Słoneczna 5
08-311 Bielany
Formularz kontaktowy
Lokalizacja
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole