Skocz do zawartości
LM.plKategorie firmPośrednictwo nieruchomościNa sprzedaż domy deweloperskie klasy Premium, Kępa gm. Ślesin

Firmy

Liczba firm: 5679

Na sprzedaż domy deweloperskie klasy Premium, Kępa gm. Ślesin

Opis

Na sprzedaż domy w stanie deweloperskim budowane w wysokiej jakości, zlokalizowane w miejscowości Kępa, gm. Ślesin, położone na dużych działkach graniczących z lasem. 
Inwestycja obejmuje w pierwszym etapie budowę trzech parterowych domów jednorodzinnych na działkach o powierzchniach 1400 m2 każda oraz w drugim etapie dwóch domów piętrowych na działkach o powierzchniach 1000 m2 każda. Zakończenie budowy domów pierwszego etapu planowane na marzec 2022 r.
Domy parterowe budowane są według nowoczesnego projektu „Dom w renklodach 6 (G2)”. Powierzchnia domu wynosi 164,88 m2, na którą składają się pomieszczenia: wiatrołapu, spiżarni, kuchni, dużego salonu z jadalnią, holu, garderoby, trzech osobnych pokoi/sypialni, dwóch łazienek, kotłowni i garażu dwustanowiskowego. Powierzchnia domu i rozkład pomieszczeń dają komfortową przestrzeń do mieszkania. 
Domy piętrowe w trakcie wyboru projektu. 
Domy w zabudowie parterowej z garażem w bryle budynku, murowane z bloczków Ytong, pokryte dachem wielospadowym. 
Budynki będą wyposażone w zaawansowaną technologię grzewczą, wentylacyjną (rekuperacja) oraz klimatyzacyjną. Ogrzewanie z pompy ciepła z możliwością ustawienia osobnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Klimatyzacja z pompy ciepła z dystrybucją powietrza do każdego pomieszczenia poprzez kanały wentylacyjne.
Media: woda z sieci miejskiej, zbiornik bezodpływowy na nieczystości ciekłe o pojemności 10 m3, instalacja elektrycznawyposażona w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, instalacja pod monitoring zewnętrzny (nieuzbrojona w urządzenia), instalacja lan (TV) do każdego pomieszczenia.
Ocieplenie ścian zewnętrznych - 20 cm styropian. Stolarka okienna: pakiet trójszybowy kolor grafit na zewnątrz, biały wewnątrz, automatyczne rolety zewnętrzne w kolorze grafit.  
Dach: dachówka płaska cementowa CreatonKapstad, wykończenie struktonit, orynnowanie PCV.
Brama garażowa segmentowa automatyczna. 
Działki o regularnych kształtach prostokąta. Wymiary działek o powierzchni 14 ar - ok. 23,3 m X 60 m, wymiary działki o powierzchni 10 ar - ok. 33 m X 30 m.
Dojazd do nieruchomości z drogi asfaltowej, z wewnętrzną gminną drogą gruntową.
Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w okolicy malowniczych terenów rekreacyjnych m. in. Jeziora Pątnowskiego, należącego do szlaku wodnego "Wielkiej Pętli Wielkopolskiej".
Atrakcyjna lokalizacja, dobre połączenie komunikacyjne z Centrum miasta powiatowego Konin. W bliskim sąsiedztwie znajdują się podstawowe obiekty użyteczności publicznej i handlowo-usługowe m. in. szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, poczta, market, bank, itp.

Galeria
Dane kontaktowe
Chopina 23c
62-510 Konin
Formularz kontaktowy
Lokalizacja
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole