Dzisiaj jest niedziela 15 grudnia 2019, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20430) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (36) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wojtuś wymaga pomocy specjalistów. Ruszyła zbiórka ... (0)Fantastyczne derby w II lidze. Wilki odrobiły dwa ... (0)

uwaga

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: uwaga

Re: uwaga

Post autor: Gość » 13 grudnia 2019, 18:49

Poszukujemy Konsultantów ze znajomością j. ukraińskiego, do pracy zdalnej. Jeśli szukasz pracy u solidnego pracodawcy, cenisz sobie atmosferę pracy, koniecznie przeczytaj naszą ofertę.

Rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Konsultant ze znajomością j. Ukraińskiego - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:
• wsparcie zespołu HR w pozyskiwaniu kandydatów z Ukrainy,
• wstępny wywiad telefoniczny z Kandydatami według ustalonych standardów,
• wprowadzanie danych kandydatów do bazy.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość j. ukraińskiego to warunek konieczny,
• orzeczenie o niepełnosprawności,
• duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
• sumienność i otwartość w kontaktach z ludźmi, pozytywne podejście do życia i wykonywanych działań.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie zawsze na czas, a jego wysokość zależy od Twojego potencjału.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym http://www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.

Re: uwaga

Post autor: Gość » 11 grudnia 2019, 11:15

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

COPYWRITER (praca zdalna)

Zakres obowiązków:
● Redagowanie tekstów marketingowych - stron www, ulotek, artykułów eksperckich, mailingów, etc.
● Tworzenie haseł marketingowych
● Tworzenie tekstów opakowań produktowych
● Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej i PR
● Współpraca z grafikiem komputerowym

Od Kandydata/ki oczekujemy:
● Umiejętności samodzielnego tworzenia przekazów opartych na słowie (twórczość komercyjna lub artystyczna)
● Umiejętność tworzenia perswazyjnych tekstów
● Umiejętności pracy zespołowej
● Mile widziane wykształcenie: dziennikarstwo, marketing, zarządzanie, ekonomia
● Orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
● Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat od poniedziałku do piątku z zachowaniem wszystkich uprawnień pracowniczych dla osób niepełnosprawnych
● Pracę zdalną we własnym miejscu zamieszkania, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego, który znajduje się poniżej:

https://aplikuj.hrlink.pl/…/Copy…/5411-6919-25-sm1-2736.html

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzul:

• Zgoda wymagana: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, przez ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”

• Zgoda dobrowolna: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. w tym innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, przez ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”

• Zgoda dobrowolna: „Wyrażam zgodę na udostępnienie danych dotyczących mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie zgodnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO”.

Administratorem danych osobowych jest ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie (30-443) przy ul. Marcika 12. Kontakt: Dział Rekrutacji e-mail: praca@origen.com.pl, tel. 536 773 589 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 dalej RODO w celu realizacji procesów rekrutacji trwających obecnie lub w przyszłości. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji trwającego obecnie lub w przyszłości i nie będą przekazane innym podmiotom.

Re: uwaga

Post autor: Gość » 11 grudnia 2019, 08:07

Firma BLUE TREE ONE Sp. z o.o. w organizacji poszukuje pracowników na stanowisko:
Specjalista do pracy zdalnej z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: praca ZDALNA, cała Polska

WYMAGANIA:
aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
mile widziana znajomość języka obcego
wykształcenie minimum średnie
dobra znajomość pakietu MS Office
chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
dokładność, rzetelność, zaangażowanie
mile widziana znajomość marketingu i prac administracyjnych
dyspozycyjność w wymiarze 7h dziennie w przypadku umiarkowanego i znacznego stopnia niepełnosprawności lub gotowość do pracy zadaniowej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
sprawdzanie i opisywanie działalności konkurencyjnej
uzupełnianie baz w systemie informatycznym
wsparcie procesów administracji w firmie
segregowanie e-dokumentów
raportowanie i monitorowanie procesów w firmie
pomoc w e-marketingu
OFERUJEMY:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
prywatną opiekę medyczną
pomoc koordynatorów osób niepełnosprawnych
Fundusz Świadczeń Socjalnych
pracę zdalną
terminowe wypłaty wynagrodzeń

CV wraz z klauzulą: „Wyrażam Blue Tree One Sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Warszawie zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) dla celów prowadzenia rekrutacji obecnej i przyszłej, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.”
oraz kod orzeczenia o niepełnosprawności prosimy przesyłać na adres rekrutacjanapiatke@gmail.com z dopiskiem Specjalista do pracy zdalnej, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Blue Tree One Sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Warszawie (01-167) przy ulicy Zawiszy 14. Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za ochronę danych osobowych: rekrutacjanapiatke@gmail.com.
Udostępnione przez Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.
Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy (art. 221). Zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesie rekrutacji nie będzie możliwy. Dla zaproponowania Państwu odpowiedniej oferty, wstępna analiza aplikacji kandydatów może odbywać się elektronicznie lub w zautomatyzowany sposób.
Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty współpracujące (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji) jak również organy administracji publicznej, przy zachowaniu wymogów określonych obowiązującymi przepisami, w tym wymogu poufności oraz w zakresie niezbędnym do dokonania danej czynności.
Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym biorą Państwo udział, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody również na czas trwania przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 24 miesiące, a w razie wycofania zgody nie dłużej niż do dnia poinformowania administratora o tym fakcie.
Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Państwa udziału w procesie rekrutacji.

Re: uwaga

Post autor: Gość » 10 grudnia 2019, 12:55

Profil stanowiska: Wyobraź sobie firmę, w której pracownik na rozmowie kwalifikacyjnej nie dostaje pytania “Dlaczego chcesz u nas pracować?” tylko “Co możemy zrobić, byś chciał/-a u nas pracować?”. Zadajemy je, ponieważ zależy nam, by praca w RIVOS przynosiła satysfakcję. Jeśli szukasz miejsca, w którym otwartość i rozwój są fundamentami działalności, to znak, że dobrze trafiłeś. Aktualnie szukamy osoby niepełnosprawnej ruchowo, która pomoże nam ogarnąć system sprzedaży od strony technicznej. Czego od Ciebie oczekujemy? Powiedzmy sobie otwarcie: nigdy nie będziesz zaangażowany w bezpośredni kontakt z klientem w celach sprzedażowych. Do Twoich głównych obowiązków będą należeć: - obsługa backendu hurtowni online (promocje, publikacja napisanych przez nas artykułów, zmiana banerów), - obsługa oprogramowania do automatyzacji marketingu, - pomoc w obsłudze i konfiguracji dodatków do programu sprzedażowego SUBIEKT, - spisywania notatek ze spotkań, książek i dokumentacji.

Wymagania: Czego potrzebujesz, by móc z nami pracować? Żeby odnaleźć się w tej pracy, nie musisz mieć wielkiego zaplecza IT. Bardziej zależy nam na wytrwałości, umiejętności wyszukiwania rozwiązań w Internecie oraz swobodnej obsłudze komputera. Kiedy wszyscy mówią, że się nie da, masz wkroczyć Ty i udowodnić, że się mylą. W pracy przydadzą Ci się: - dobra znajomość języka angielskiego, - dobra znajomość programu Microsoft Excel, - podstawy HTML, - komunikatywność.

Oferujemy: Przejdźmy do formalności - Twoja niepełnosprawność powinna pozwalać na swobodną pracę przy komputerze. - Najlepiej, żebyś był z Wrocławia, ponieważ raz na około dwa tygodnie chcielibyśmy się z Tobą spotkać (ktoś od nas do Ciebie przyjedzie). Przez resztę czasu będziemy komunikować się przez Skype. - Jesteśmy otwarci na wymiar pracy – może to być cały etat, pół etatu lub ¾ etatu. Firma pracuje w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku (czas Twojej pracy jest monitorowany). Co dostajesz w zamian? - umowę zlecenie przez 1-szy miesiąc - później umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie w wysokości 15zł / godz. na rękę, - swobodę działania, - otwartą komunikację, - możliwości rozwoju w postaci szkoleń, książek itp.,

Miejsce pracy: Praca Zdalna

Uwagi: Twoja niepełnosprawność powinna pozwalać na swobodną pracę przy komputerze i komunikowanie się przez Skype.

Miejsce: Cała PolskaTelefon: 577107103

E-mail: hurt@rivos.pl

Re: uwaga

Post autor: Gość » 7 grudnia 2019, 12:36

Profil stanowiska: • Zamieszczanie ogłoszeń o pracę na dedykowanych stronach internetowych, • Wykonywanie połączeń wychodzących do kandydatów ubiegających się o pracę, • Po przeprowadzonej rozmowie uzupełnianie informacji w systemie, • Wykonywanie prac administracyjno – biurowych związanych z funkcjonowaniem działu.

Wymagania: • Stałe łącze internetowe, • Dobra dykcja, komunikatywność, swobodne wypowiadanie się (warunek konieczny), • Analityczne myślenie, umiejętność kojarzenia faktów, • Dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), • Gotowość do wykonywania zadań o dużej powtarzalności, • Chęć do nauki, samodzielność i odwaga w zadawaniu pytań, jeśli się czegoś nie rozumie, • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • Terminowe wynagrodzenie, • Szkolenie wprowadzające, opiekę merytoryczną.

Miejsce pracy: Cała Polska - praca zdalna

Uwagi: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com po wcześniejszym zarejestrowaniu sie

Re: uwaga

Post autor: Gość » 7 grudnia 2019, 12:34

Profil stanowiska: • Pomoc w rejestrowaniu, utrzymywaniu znaków towarowych, wzorów przemysłowych, • Sprawdzanie- wyszukiwanie nazw dla mebli.

Wymagania: • Zdany egzamin rzecznikowski, • Znajomość języka angielskiego, • Kandydat powinien posiadać programy mogące pozwolić na głębszą analizę znaków/wzorów, aniżeli programy powszechnie dostępne, • Stałe łącze w miejscu zamieszkania, • Własny komputer oraz telefon, • Dyspozycyjność, • Samodzielność w działaniu, • Chęć rozwoju.

Oferujemy: • Umowę o pracę, • Prace w warunkach domowych, • Pracę 7h dziennie na warunkach dostosowanych do osób niepełnosprawnych, • Elastyczne godziny pracy, • Dodatkowe 10 dni urlopu w przypadku orzeczenia o stopniu umiarkowanym lub znacznym, • Miłą atmosferę w pracy, • Możliwość rozwoju.

Miejsce pracy: Cała Polska - praca zdalna

Uwagi: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com po wcześniejszym zarejestrowaniu się

Re: uwaga

Post autor: Gość » 7 grudnia 2019, 12:33

Profil stanowiska: • Przygotowanie grafik do animacji 2D / izometrycznych, • Tworzenie prezentacji w programie Microsoft Power Point.

Wymagania: • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku, • Portfolio z własnymi pracami, • Bardzo dobra znajomość Microsoft Power Point, • Dobra znajomość Photoshop, • Dobra znajomość Adobe Ilustrator, • Wyczucie i estetyka, • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, • Gotowość do nauki i chęć rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń, • Stałe łącze w miejscu zamieszkania, • Komputer minimum 4 GB pamięci RAM, Procesor 2 GHz.

Oferujemy: • Umowę o pracę na 1 miesiąc próbny, • Po okresie próbnym umowę na 6 miesięcy, • Pracę zdalną z gronem pozytywnych ludzi, • Pracę w domu 7h dziennie, w godzinach między 7.00 a 21.00, • Pracę dla osoby niepełnosprawnej.

Miejsce pracy: Cała Polska - praca zdalna

Uwagi: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com po wcześniejszym zarejestrowaniu się

Re: uwaga

Post autor: Gość » 7 grudnia 2019, 12:31

Profil stanowiska: • Sprawdzanie poprawności dokumentów, • Sprawdzanie danych w systemie, • Rejestracja danych w systemie na bazie skanów.

Wymagania: • Doświadczenie w pracy z dokumentami, • Umiejętność pracy w systemie VIA TMS będzie dodatkowym atutem, • Znajomość pakietu Office, • Stałe łącze w miejscu zamieszkania, • Własny komputer, • Własny skaner, • Samodzielność.

Oferujemy: • Pracę dla osoby niepełnosprawnej, • Szkolenie z zakresu RODO, • Szkolenie BHP, • Miłą atmosferę w pracy.

Miejsce pracy: Cała Polska - praca zdalna

Uwagi: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com po wcześniejszym zarejestrowaniu się

Re: uwaga

Post autor: Gość » 5 grudnia 2019, 16:02

Oferta jest skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym
Pracuj jako: KONSULTANT HR - praca zdalna
WYMAGANIA:
• Stałe łącze internetowe,
• Dobra dykcja, komunikatywność, swobodne wypowiadanie się (warunek konieczny),
• Analityczne myślenie, umiejętność kojarzenia faktów,
• Dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
• Gotowość do wykonywania zadań o dużej powtarzalności,
• Chęć do nauki, samodzielność i odwaga w zadawaniu pytań, jeśli się czegoś nie rozumie,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Zamieszczanie ogłoszeń o pracę na dedykowanych stronach internetowych,
• Wykonywanie połączeń wychodzących do kandydatów ubiegających się o pracę,
• Po przeprowadzonej rozmowie uzupełnianie informacji w systemie,
• Wykonywanie prac administracyjno – biurowych związanych z funkcjonowaniem działu.
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Terminowe wynagrodzenie,
• Szkolenie wprowadzające, opiekę merytoryczną.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com po wcześniejszym zarejestrowaniu się

Re: uwaga

Post autor: Gość » 5 grudnia 2019, 11:59

Profil stanowiska: Programista C++, Unreal. Programista - projekt BiR, potrzebny do produkcji fascynującej gry o rycerzach średniowiecznych.

Wymagania: Wymagana bardzo dobra znajomość projektowania gier w silniku Unreal 4 i C++. Wykształcenie wyższe

Oferujemy: Praca na 3 lata, w miarę powodzenia projektu i gry praca na wiele lat. Bardzo dobre warunki finansowe. Możliwość rozwoju i awansu. Proszę o przesyłanie CV wraz z dokładnym opisem wykonanych gier oraz demo real zgłoszenia proszę przesyłać: eteroid@eteroid.com www.eteroid.com

Re: uwaga

Post autor: Gość » 30 listopada 2019, 19:28

Agencja Zatrudnienia dla osób
z niepełnosprawnością SOD-Janiszewski
w ramach projektu „TASMAN by SOD” skierowanego do osób z orzeczoną niepełnosprawnością,
poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. marketingu i mediów społecznościowych
Tryb Pracy: Zdalna
Do Twoich zadań będzie należało m.in:
moderowanie treści w mediach społecznościowych;
moderowanie treści na stronie internetowej;
pisanie artykułów;
prowadzenie kampanii reklamowych;
analiza efektywności prowadzonych działań.
Oferujemy:
umowę o pracę / cały etat;
pracę pełną wyzwań;
wynagrodzenie na okres próbny: 2250 zł brutto.
Jeśli:
jesteś osobą kreatywną;
posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
potrafisz prowadzić kampanie w systemie Google Ads oraz Facebook;
znasz pakiet MS Office (Word, Excel);
obsługujesz programy graficzne;
znasz się na pozycjonowaniu stron;
potrafisz zorganizować sobie pracę.
Wyślij swoją aplikację z dopiskiem „Specjalista ds. marketingi i ms” pod tasman@sod-janiszewski.pl, dzwoń pod 663 663 889, 661 661 275.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
TAK/NIE
oraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
TAK/NIE
Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

Re: uwaga

Post autor: Gość » 29 listopada 2019, 16:01

Profil stanowiska: Zakład Pracy Chronionej firma z długoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług ochrony i utrzymania czystości poszukuje osoby na stanowisko Asystent handlowca - praca zdalna. Mile widziana osoba ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Zakres obowiązków: - wyszukiwanie firm zainteresowanych usługami naszej firmy (ochrona, produkcja, utrzymanie czystości) - tworzenie bazy danych - telefoniczne umawianie spotkań naszych handlowców z przedstawicielami firm - zarządzanie kalendarzem

Wymagania: - aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziany stopień znaczny doświadczenie w pracy zdalnej związąnego z wyszukiwaniem informacji oraz umawianiem spotkań - dobra dykcja - łatwość wypowiadania się i nawiązywania kontaktów - skrupulatność dokładność - umiejętność zarządzania kalendarzem spotkań

Oferujemy: Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w parciu o umowę o pracę na cały etat - pracę na jedną zmianę - wolne weekendy - pakiet socjalny i możliwość korzystania z dodatku rehabilitacyjnego Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Miejsce pracy: Praca zdalna

Uwagi: CV prosimy przesłać na adres: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli: “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i: “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Miejsce: Śląsk Całą Polska

Okres publikacji: 2019-11-26 - 2019-12-26

Podpis: Ewa

Telefon: 723 700 400

E-mail: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Re: uwaga

Post autor: Gość » 29 listopada 2019, 15:10

Agencja Zatrudnienia dla osób
z niepełnosprawnością SOD-Janiszewski
w ramach projektu „TASMAN by SOD” skierowanego do osób z orzeczoną niepełnosprawnością,
poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik działu obsługi klienta

Tryb Pracy: zdalna

Do Twoich zadań będzie należało m.in:
telefoniczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami;
realizacja planów dotyczących ilości umówionych spotkań;
budowanie i utrzymanie dobrych relacji z obecnymi oraz nowymi Klientami;
przeprowadzanie wywiadów telefonicznych;
weryfikacja zgód w systemie;
rzetelne i dokładne uzupełnianie oraz weryfikowanie danych w systemach;
współpraca i wsparcie Działu Sprzedaży;
dbanie o dobry wizerunek Firmy;
raportowanie.
Oferujemy:
umowę o pracę / cały etat;
pracę pełną wyzwań;
wynagrodzenie: najniższa krajowa – 3-miesięczny okres próbny.
Jeśli:
jesteś osobą zorganizowaną, samodzielną w działaniu, nastawioną na efekt oraz komunikatywną;
posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
znasz pakiet MS Office (Word, Excel);
potrafisz zorganizować sobie pracę.
Wyślij swoją aplikację z dopiskiem „Pracownik działu obsługi klienta” pod tasman@sod-janiszewski.pl, dzwoń pod 661 661 275.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
TAK/NIE
oraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
TAK/NIE
Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

Re: uwaga

Post autor: Gość » 29 listopada 2019, 09:10

Firma KRK Call Center laureat nagrody „SYMBOL ODPOWIEDZIALNOŚCI SPOŁECZNEJ 2016” zatrudni osoby na stanowisko:
Lider Zespołu (Team Leader)
Praca zdalna.
Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością podwyżki,
- możliwości rozwoju,
- wsparcie szkoleniowe dla kierowników,
- pracę w zgranym zespole,
- możliwość awansu,
Wymagamy:
- orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
- stałego dostępu do Internetu,
- sprawnego komputera.

Zdolności i cechy jakie powinieneś posiadać:

- umiejętności pracy w zespole,
- inicjatywa oraz wytrwałość w realizacji zadań i poszerzaniu wiedzy
- wysoka kultura osobista i odporność na stres
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w środowiskach: Windows, Skype, MS Office
- dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz symbolu wraz ze stopniem niepełnosprawności na adres:.
rekrutacja.krkcallcenter@gmail.com
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”

Re: uwaga

Post autor: Gość » 28 listopada 2019, 10:47

Szukamy pracowników dla dużego polskiego wykonawcy usług elektrycznych, mechanicznych i prac górniczo-budowlanych. Tą rekrutację kierujemy do speców od dokumentów technicznych.

Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Specjalista w branży mechanicznej i budowlanej - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

• tworzenie dokumentacji powykonawczej związanej ze zrealizowanymi zleceniami montażu przenośników, mostów, dozowników, szybików, klimatyzacji,
• analiza dokumentacji technicznej,
• wykonywanie dokumentacji wykonawczych, powykonawczych- branża mechaniczna/budowlana,
• wykonywanie dokumentacji- branża instalacyjna, wodno-techniczna, p-pożarowa
• dbanie o wizerunek graficzny Firmy, zlecanie banerów, grafik, itp.

Wymagania:

• doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznych,
• znajomość programu Autocad, ZWCAD,
• umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
• dokładność, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• pracę zdalną, wymagamy własnego komputera z dostępem do internetu,
• praca w systemie jednozmianowym, w godzinach 7-15.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie niż określonym w art. 22/1 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym http://www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy

Na górę