Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18985) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)

tabletki na odchudzanie

Re: tabletki na odchudzanie

Postautor: Gość » 24 czerwca 2019, 20:27

Stosowałam Foreverslim przez trzy miesiące na początku wcale nie myślałam że one będą aż tak skuteczne.W sumie schudłam 16 kg o dwa kilo więcej niż zamierzałam
Gość

Postautor: Gość » 24 czerwca 2019, 21:25

Chcesz mieć złodzieju POLICJĘ na łbie za sprzedaż syfu.
Gość

Postautor: Gość » 26 czerwca 2019, 20:06

Moim zdaniem jedyne tabletki które gwarantują 100% skuteczności to Slimunox.Pisze tak bo zanim trafiłam na Foreverslim to kilka rodzai przerobiłam.I niestety efektu nie była.A Foreverslim dała radę moim nadprogramowym kilogramom.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 19:43

U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslim w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 19:51

Przestań wypisywać te brednie, wszędzie piszesz to samo, a podpisujesz się inaczej szukając głupszych od siebie, świństwo które każą ci reklamować nie ma oficjalnej strony internetowej, nie jest sprzedawane w aptekach, nie ma atestów ani podanego składu, nawet producent nie podaje adresu siedziby firmy jak ktoś umrze to nawet nie będzie od kogo odszkodowania żądać, chyba że po numerze IP dojdą że to ty namawiałaś ludzi na to ***** i z ciebie będą ściągać kasę.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 19:52

Przestań wypisywać te brednie, wszędzie piszesz to samo, a podpisujesz się inaczej szukając głupszych od siebie, świństwo które każą ci reklamować nie ma oficjalnej strony internetowej, nie jest sprzedawane w aptekach, nie ma atestów ani podanego składu, nawet producent nie podaje adresu siedziby firmy jak ktoś umrze to nawet nie będzie od kogo odszkodowania żądać, chyba że po numerze IP dojdą że to ty namawiałaś ludzi na to gó.wno i z ciebie będą ściągać kasę.
Gość

Postautor: Gość » 9 lipca 2019, 21:21

Skuteczność Slimunox według mnie bardzo wysoka.Biorę go dwa miesięcy i jestem lżejsza o 8 kg.Więc moja opinia o tym suplemencie jest pozytywna.
Gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 13:05

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak właśnie tabletki Foreverslim. Ja juz po miesiacu miałam 3 kilo mniej na wadze, po dwóch 7 kilo, a po 3 przekroczyłam upragnione -10
Gość

Postautor: Drobik » 15 sierpnia 2019, 16:37

Moja kuzynka podczas odchudzania zdecydowała się na zastosowanie SLimunox i patrżac na efekt, to wydaje mi się, ze lepiej nie mogła wybrąc
Drobik
Nowy

Postautor: Gość » 15 sierpnia 2019, 16:43

Przestań wypisywać te brednie, wszędzie piszesz to samo, a podpisujesz się inaczej szukając głupszych od siebie, świństwo które każą ci reklamować nie ma oficjalnej strony internetowej, nie jest sprzedawane w aptekach, nie ma atestów ani podanego składu, nawet producent nie podaje adresu siedziby firmy jak ktoś umrze to nawet nie będzie od kogo odszkodowania żądać, chyba że po numerze IP dojdą że to ty namawiałaś ludzi na to ***** i z ciebie będą ściągać kasę.
Gość

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja