Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18055) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Portofino

Portofino

Postautor: Rokoko » 1 października 2019, 17:10

Hej... Co się dzieje w Patnowie? Mam w maju tam komunie i słyszałam że są zmiany na kuchni... Byłam w tym roku u siostrzenca i podobało mi się.. Jedzonko dobre.. Szczególnie polecam młoda kapustę rewelacja... Nie chciałabym się zawieść...choć Panie w recepcji niemiłe i pyskate...
Rokoko

Re: Portofino

Postautor: joko3 » 3 października 2019, 08:32

Ja byłam też tam kiedys na imprezie i było ok..fakt że było zimno na sali ....jedyne co moge zarzucic to to że personel niezbyt miły i robiący łaskę przy jakiejkolwiek pomocy...
joko3

Postautor: Gość » 3 października 2019, 21:52

Dziewczyny na recepcji są przesympatyczne bywam częstym gościem który korzysta z noclegu w portofino i JesCze nigdy się nie spotkałam Żeby któraś z dziewczyn złe się odezwała bądź była niemiła :)
Gość

Postautor: Mikimouse » 4 października 2019, 00:22

Bylem tam na urodzinach kolezanki i napewno nie jest to, to samo miejsce, co kiedys. Nowa menadzerka calkiiem spoko, nowy zespol, mila obsluga i co najwazniejsze jest czysto. Przydalaby sie drewniana podloga ii ogrodek piwny. Fajne miejsce , moze bedzie alternatywa dla oklepanych koninskich lokali.
Mikimouse

Postautor: kręcioła » 4 października 2019, 09:14

W Portofino chyba nastąpiła zmiana właściciela i to na lepsze, ośrodek kojarzył mi się z prywatnymi imprezami i ekscesami "młodzików".
Byłam tam na komunii i na obiedzie w niedziele z czystej ciekawości. I jest bardzo fajnie, można usiąść na tarasie, wypić kawkę popatrzeć na jezioro. Widać kobiecą rękę na ośrodku bo tu kwiatek, tam kwiatek, demontowali akurat tą starą zjeżdżalnie. Menadżerka mówiła, że będzie w tym miejscu plac zabaw dla dzieci, więc duży plus bo czasy zjeżdżalni daaawnoooo minęły. Szkoda tylko, że kuchnia/restauracja nie jest czynna cały czas, żeby można było wybrać coś z karty.
kręcioła

Postautor: Gość » 4 października 2019, 10:43

joko3 pisze:Ja byłam też tam kiedys na imprezie i było ok..fakt że było zimno na sali ....jedyne co moge zarzucic to to że personel niezbyt miły i robiący łaskę przy jakiejkolwiek pomocy...

A kiedy Pani tam była ?
Gość

Postautor: Lolika1 » 8 października 2019, 12:44

Same ******..napisac można wszystko...
Lolika1

Postautor: Laika1 » 8 października 2019, 12:47

O jakiej karcie ty mówisz? Tam nigdy karty nie było bo to nie restauracja a co do internetu to klapa... W tych czasach żeby WiFi nie było?
Laika1

Postautor: joko4 » 8 października 2019, 14:07

Gość pisze:
joko3 pisze:Ja byłam też tam kiedys na imprezie i było ok..fakt że było zimno na sali ....jedyne co moge zarzucic to to że personel niezbyt miły i robiący łaskę przy jakiejkolwiek pomocy...

A kiedy Pani tam była ?

We wrześniu tego roku na imprezie w chacie grillowej..kucharki nie zaszalaly tym razem a panie z recepcji może i sa miłe ,,,a może tego dnia nie miały humoru..???????????? ....
joko4

Postautor: gruszka102 » 9 października 2019, 14:03

We wrześniu w chacie grillowej i Pani pisze, że zimno... Trzeba było wynjąć salę a nie chatę, gdzie wszystko zależy od pogody. Sama nazwa wskazuje CHATA GRILLOWA :P
gruszka102

Postautor: mruczek77 » 9 października 2019, 14:15

Laika1 pisze:O jakiej karcie ty mówisz? Tam nigdy karty nie było bo to nie restauracja a co do internetu to klapa... W tych czasach żeby WiFi nie było?

Z tego co widziałem kopali światłowód chyba w sierpniu więc jest internet, bo na łódce mi łapało. Już tak nie gadajcie, bo jest duza zmiana, narzakają Ci, co im się ukróciło. Zawsze były imprezy, że chulaj dusza piekła nie ma. A odkąd jest nowa menadzerka, to idzie posiedzieć na łodce czy na noc pokoj w hotelu wynająć i czlowiek jest pewny, że zje sniadanie, bo w tamtym roku obsługa balowała z goścmi i rano ani sniadania ani nic.
Obiad idzie zjeść w weekendy, może uda im się zrobić to w tygodniu. Nawet strona internetowa sie zmieniła i mozna zobaczyc co i jak. Byle tylko tego nie popsuli.
mruczek77

Postautor: Szpilki » 10 października 2019, 06:56

Ale nudy w pracy.. Chwaląc się samemu nic się nie wskora..
Szpilki

Postautor: Joko4 » 10 października 2019, 07:01

Tak... Ale zapomniała pani wspomnieć o tym że obiecyeano że będzie podgrzewane.. Wszystko żeby tylko klienta na zimę załapać..
Joko4

Postautor: Karaaa1 » 10 października 2019, 11:30

Joko4 pisze:Tak... Ale zapomniała pani wspomnieć o tym że obiecyeano że będzie podgrzewane.. Wszystko żeby tylko klienta na zimę załapać..

To nie mogła Pani pójść na recepcje i poprosić o jakieś ogrzewanie np grzejniki ?
Mieliśmy kiedyś imprezę właśnie w tej chacie grillowej i mąż poszedł poprosić o grzejniki i nie było żadnego problemu .
Karaaa1

Postautor: Boni56 » 14 października 2019, 08:15

Bez urazy... Ale jeżeli ktoś przyjmuje imprezę we wrześniu to sam powinien się domyśleć ze wieczory są chłodne i to w kwestii organizatora leży zapewnienie komfortu... Trzeba myśleć do przodu... Poza tym mam wrażenie ze te super komentarze piszą sami pracownicy... Miłego...
Boni56

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja