Dzisiaj jest niedziela 9 sierpnia 2020, imieniny: Romualda, Romana, Ireny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16967) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 20oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
5 września odbędzie się gala MMA Brave Combat Fede ... (0)Oblężona twierdza nie padła. Sokół zremisował z Po ... (0)

Wybory Grodziec

Re: Wybory Grodziec

Postautor: dobry Wójt » 17 października 2019, 20:37

Panie Wójcie prośba może przy okazji prac asfaltowych na drodze do Ciświcy nasi pracownicy naprawiliby kilka głebokich dziur na drodze za Panem Matłoką jezdżą grzybiarze z całego powiatu i mieszkańcy Grądów Nowych skracają drogę .Z wyrazami uznania za dotychczasową pracę.
dobry Wójt
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: kroloo » 18 października 2019, 13:06

Po tym jak obroniono szkole w Królikowie przez jakis czas był spokój ale znowu zaczęli mieszać, tak bardzo chcąc okiełznać ten Królików,który jest solą w oku ale mieszkańcy to widzą i pamietają, kij ma dwa końce....
kroloo
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: Dbdhdjdj » 18 października 2019, 14:00

Wojt jest od tego by rządzić w całej gminie. W Krolikowie tez. Bo jak o pieniądze chodzi to biegusiem do wójta. A jak o rządzenie tymi pieniędzmi to Królikowski klan zawsze chce sam. Nieładnie. A ludzie to widza.
Dbdhdjdj
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: mieszkaniec gminy. » 18 października 2019, 15:20

Ten sam klan z Królikowa zamknął Biskupice i Lipice by rozpychac się w dobrobycie wydzierajac innym a dziś pretensje bo jest porządny wójt ktory chce przywrócić porządek i sprawiedliwość .W tamtych szkołach pozwalniano nauczycieli a w Królikowie zatrudniono młode. To były ale czasy.
mieszkaniec gminy.
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: ocjjk » 18 października 2019, 20:05

Człowieku co ty wymyślasz z tym klanem, nikt z Krolikowa nie chcial zamkniecia Biskupic i Lipic lepiej powiedz ktorzy radni byli za likwidacją Krolikowa, bylam na spotkaniu z owczesnymi wladzami i niektorymi radnymi i tylko zdecydowanie sprzecwił się radny z Krolikowa Czwartego no i wszyscy mieszkańcy, nie wiesz to nie rób zametu.
ocjjk
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: jfuhgj » 18 października 2019, 20:26

Nie napinaj tak mieśni, Krolikow jest już rozłożony na czynniki pierwsze
jfuhgj
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: taka prawda » 20 października 2019, 14:44

IcoIno pisze:I co krytykanci? Jak wam się podoba nasza targowica? Pierwszy jarmark i tyle ludzi zagościło! Wiadomo, w okresie jesienno-zimowym będzie ich mniej, ale przynajmniej ani kupcy ani sprzedajtaka prawdaący nie grzęzną w błocie!

Wielkie dzieki naleza sie pani Andrzejewskiej.
taka prawda
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: Iopy » 20 października 2019, 16:25

Dokładnie
Iopy
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: Shshs » 20 października 2019, 16:53

Ooo patrzta a tak niemogli co niektórzy na nią patrzec a teraz sztuczne laurki wystawiacie? Chore! Znów celowo próbujecie skłócić panią wojt i obecnego wójta. Kiedy powstała targowica i inne rzeczy każdy widzi. Kto był za jej budowa i kto jak głosował można sprawdzić w dokumentach. Kto te inwestycje przeprowadził, a dotacje rozliczył tez.
Shshs
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: Poezja poezja » 20 października 2019, 22:56

Piękny wieczór poetycki, pełen refleksji i wzruszeń, gratuluję organizatorom, szkoda tylko że jak zwykle nasze władze nie stanęły na wysokości zadania, bo jakoś inni włodarze czy goście byli przygotowani i pojawili się z kwiatami, tylko gmina Grodziec jak zwykle w tyle , smutne to że inni bardziej potrafią docenić i uszanować to co mamy niż gospodarze.
Poezja poezja
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: zgoda3 » 21 października 2019, 01:07

i po co te złośliwe komentarze?po co to atakowanie wójta i rozlewanie nienawiści? A gratulowac to należy proboszczowi za wiersze a nie sobie za organizacje
zgoda3
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: ProszeBardzo » 21 października 2019, 02:23

Katechetka z Agatka tez kwiatów nie miała i jakos nikt z tego scen nie robi. A jeśli się czepiamy to ciekawe pytanie czy ksiądz zapłacił za wynajęcie komercyjne hali, bo jakos wcześniej każdy musiał płacić - czy to na zumbe czy inne wydarzenie. Jeśli nie- JEST TO NIEZGODNE Z REGULAMINEM I WOJT POWINIEN WYCIĄGNĄĆ KONSEKWENCJE OD DYREKTORA SZKOŁY BO JEST TO DZIAŁANIE NA SZKODĘ BUDŻETU GMINY. Czekamy zatem na protokół komisji rewizyjnej. PS. Uderz w stół a nożyce się otworzą...
ProszeBardzo
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: Taktak » 21 października 2019, 08:45

Żałosne
Taktak
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: nbvcxz » 21 października 2019, 10:53

taka prawda pisze:
IcoIno pisze:I co krytykanci? Jak wam się podoba nasza targowica? Pierwszy jarmark i tyle ludzi zagościło! Wiadomo, w okresie jesienno-zimowym będzie ich mniej, ale przynajmniej ani kupcy ani sprzedajtaka prawdaący nie grzęzną w błocie!

Wielkie dzieki naleza sie pani Andrzejewskiej.nie przypisujcie sobie drogi na ciświce, że to robi gmina. Bo to robi powiat,ale najlepiej zrobić zdjęcia i wstawiać na FB co to nie ja zrobiłem
DRoga na ciświece to powiatowa a nie gminna
weźmy się za pracę , a nie w godzinach pracy siedzi się na FB i umieszcza samochwalstwa
nbvcxz
 

Re: Wybory Grodziec

Postautor: Gsyzy » 21 października 2019, 11:28

Człowieczku drogę na Ciswice robi powiat, nadleśnictwo Grodziec i GMINA GRODZIEC. We współpracy. Tak samo jak ścieżkę edukacyjna przy drodze powiatowej do Nadleśnictwa. A wszystko to dzieki temu ze nasz wojt potrafi współpracować a nie dzielić. I to z korzyścią dla nas wszystkich!
Gsyzy
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości