Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17889) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W konińskim szpitalu kilkanaście osób czeka na wyn ... (0)Turek. 29-latek zatrzymany z plecakiem pełnym nark ... (0)

Prezent na wesele

Re: Prezent na wesele

Postautor: tomekbat » 11 marca 2020, 21:24

Nigdy mi się to nie podobało, ale standardem jest dawanie pieniędzy. Nie ma chyba sensu robić niczego innego, tylko dawać kasę.
tomekbat
Nowy

Postautor: zofialipska » 25 marca 2020, 10:13

Może warto zapytać co młodzi chcieliby dostać. Ja w zeszłym roku rezerwowałam w prezencie wyjazd na weekend do Krakowa połączony ze zwiedzaniem miasta z profesjonalnym przewodnikiem z firmy Krakkos. Para młoda była bardzo zadowolona z prezentu.
zofialipska

Postautor: Vulkasar » 26 marca 2020, 22:39

Myślę że lepszy prezent to karta podarunkowa na jakiś sprzęt AGD, np kupiłem w giftmall.pl taką kartę na wesele swego brata.
Vulkasar

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 17:44

Co wy za pomysły macie teraz o weselu i prezentach myśleć. Życie zagrożone, zakażonych przybywa,a to dopiero początek w Polsce,Żadnych ślubów,komuni,matur wcale nie będzie,bo przeciez liczby rosną w błyskawicznym tempie, raczej modlić się o przeżycie.
Gość

Postautor: 6yighkk » 29 marca 2020, 21:31

Ja niedawno jestem po ślubie jak Maciek kupować jakieś głupoty Dajcie 1000 zł i będzie dobrze a jak macie zrobić prezenty za 500 zł żeby było taniej to po prostu siedzicie w domu Nie przychodźcie na wesele
6yighkk

Postautor: Zosia_K » 30 marca 2020, 10:51

My od dłuższego czasu parom młodym dajemy bon podarunkowy. Z reguły do sklepu meblowego https://www.mirjan24.pl/, dogadujemy się z innymi i robimy zrzutkę żeby wartość była wystarczająca jak na meblowanie nowego mieszkania. Super sprawa.
Zosia_K
Nowy

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja