Dzisiaj jest środa 3 czerwca 2020, imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18475) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (22) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 8oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:

Z ostatniej chwili. Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca 2020 roku

Polecamy:

czym pokleić buty w domu?

czym pokleić buty w domu?

Postautor: ejsment » 7 maja 2020, 22:17

taki problem mam, że buty mi się rozkleiły, chciałbym je jakoś naprawić samemu, da się je w domu pokleic jakimiś sposobami?
ejsment

Re: Biuro Wirtualne

Postautor: Jurek456 » 11 maja 2020, 09:52

Wynajem biura wirutalnego w centrum Warszawy optioffice.pl Dostępny jest prestiżowy adres, którym można posłużyć się przy rejestracji firmy, w urzędach, w korespondencji i w marketingu. Wykwalifikowany personel dba o służbową pocztę. Na życzenie poczta i maile są odbierane, skanowane, odsyłane pod wskazany adres. Proponujemy wynajem biura wirtualnego w niskich cenach, w biurowcu w centrum Warszawy, na korzystnych warunkach i elastycznych umowach Zapraszamy do kontaktu www.optioffice.pl W ramch biura wirtualnego dostępne są sale konferencyjne na godziny.
Jurek456

Re: czym pokleić buty w domu?

Postautor: oetadam » 20 maja 2020, 18:19

ejsment pisze:taki problem mam, że buty mi się rozkleiły, chciałbym je jakoś naprawić samemu, da się je w domu pokleic jakimiś sposobami?

Witam! Ejsment, w domowych warunkach buty pomoże skleić Ci klej TADAM® To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
oetadam
Nowy

Re: czym pokleić buty w domu?

Postautor: ejsment » 23 maja 2020, 19:08

a gdzie w ogóle takiego kleju szukać? bo nawet nie wiem.
ejsment

Wróć do Ogólna dyskusja