Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18032) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

WóJT GMINY WIERZBINEK

Re: WóJT GMINY WIERZBINEK

Postautor: Gość » 16 sierpnia 2019, 13:04

Ale heca , chodzą słuchy że jak obecny wojewoda dostanie się do sejmu, księciunio ma dostać awans na to stanowisko. Ale jaja
Gość

Postautor: gość » 16 sierpnia 2019, 18:57

A ciebie na dziekankę wywiozą
gość

Postautor: Ona335 » 16 sierpnia 2019, 20:32

A Ty lepiej kup zapas pampersow bo ci się niedługo przydadza
Ona335

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2019, 10:40

Tak jak można było przypuszczać, trochę ludzie pianę pobiją i się uspokoi. I doktor dalej swoje robi
Gość

Postautor: Zyrafa45 » 27 sierpnia 2019, 20:40

Czemu nie ma informacji na bip o konkursie na dyrektora komunalki? Czyli wybór niezgodny z prawem?
Zyrafa45

Postautor: Gość » 27 sierpnia 2019, 21:21

[quote="Zyrafa45"]Czemu nie ma informacji na bip o konkursie na dyrektora komunalki? Czyli wybór niezgodny z prawem?[/quote]
Taki z ciebie znawca prawa jak z koziej *** traba. Tylko jakos prawa nie skonczyles tylko kozy pasiesz. Mogla ci mama napisac podanie i zaniesc do wojta.
Gość

Postautor: Zyrafa45 » 27 sierpnia 2019, 21:34

A właśnie znawco prawa w tym sęk że nie było ogłoszonego naboru . Tak się znasz na prawie. A z tymi kozami to masz chyba naprawdę coś wspólnego bo ciągle o nich wspominasz!
Zyrafa45

Postautor: Zyrafa45 » 27 sierpnia 2019, 21:44

A po drugie to ja tylko pytałam. A czemu nie byłeś taki aktywny Misiewicz jak pisali tu ludzie o nepotyzmie? To ja Ci powiem czemu bo się posrales!
Zyrafa45

Postautor: patataj » 5 września 2019, 12:50

Nasz szanowny doktorze, wójcie roku, wielce zasłużony dla samorządu, wielki wizjonerze i ogólnie "Naj" potrafiłes rok temu przewidzieć kto zostanie prezesem komunalki a nie potrafiłeś przewidzieć że 2 września zaczyna się rok szkolny i dzieci idą do szkoły. HALLLO tu ziemia !!!! Ciężko ruszyć czerepem i pomyśleć że wraz z rozpoczęciem roku gmina zobligowana jest to zapewnienia mniej zamożnym dzieciom darmowych posiłków w szkołach. To takie trudne ???? Wiem że zaspokojenie swojej próżności wymaga wiele wysiłku fizycznego i umysłowego, samo dźwiganie orderu wykańcza fizycznie.
A może tego nie wiem, a gmina wprowadza program zdrowotny dla młodzieży "Głoduj, będziesz zdrowszy". Tylko proszę przejrzeć się w lustrze i stwierdzić komu on jest pilniej potrzebny.
Wstyd i hańba aby dzieci chodziły głodne a kuriozum jest takie że owszem posiłki są ale dla tych którzy mogą za nie zapłacić, reszta musi się obejść smakiem. Im wystarczy szczaw i mirabelki. Co roku ten sam problem. Podobno bogata gmina, wójt wychwalany pod niebiosa. Wstyd i jeszcze raz wstyd
patataj

Postautor: Gość » 6 września 2019, 20:32

patataj pisze:Nasz szanowny doktorze, wójcie roku, wielce zasłużony dla samorządu, wielki wizjonerze i ogólnie "Naj" potrafiłes rok temu przewidzieć kto zostanie prezesem komunalki a nie potrafiłeś przewidzieć że 2 września zaczyna się rok szkolny i dzieci idą do szkoły. HALLLO tu ziemia !!!! Ciężko ruszyć czerepem i pomyśleć że wraz z rozpoczęciem roku gmina zobligowana jest to zapewnienia mniej zamożnym dzieciom darmowych posiłków w szkołach. To takie trudne ???? Wiem że zaspokojenie swojej próżności wymaga wiele wysiłku fizycznego i umysłowego, samo dźwiganie orderu wykańcza fizycznie.
A może tego nie wiem, a gmina wprowadza program zdrowotny dla młodzieży "Głoduj, będziesz zdrowszy". Tylko proszę przejrzeć się w lustrze i stwierdzić komu on jest pilniej potrzebny.
Wstyd i hańba aby dzieci chodziły głodne a kuriozum jest takie że owszem posiłki są ale dla tych którzy mogą za nie zapłacić, reszta musi się obejść smakiem. Im wystarczy szczaw i mirabelki. Co roku ten sam problem. Podobno bogata gmina, wójt wychwalany pod niebiosa. Wstyd i jeszcze raz wstyd
To na co ludzie przeznaczają 500+? Powinni właśnie przeznaczać na takie sprawy jak wyżywienie własnych pociech.Znam przypadki gdzie rodziny otrzymują kilka tysięcy pomocy państwa i jeszcze im mało.Teraz nie ma biednych dzieci , tylko są roszczeniowi rodzice, co zamiast iść do pracy żyją z tego sponsoringu państwa,ze swoich dzieci. Gmina nie powinna już dokładać ani grosza do tego.Do roboty , jak im mało. Darmowych posiłków im się chce, gospodarować pieniędzmi niech się najpierw nauczą mądrze, a nie na gotowe czekać.
Gość

Postautor: Tytanus » 7 września 2019, 22:09

A jak rodzice pracują zagranica i przychodzą do gminy po zasiłek to dobrze jest? Dobrze o tym wiecie i dajecie kaske bo to wasi przydupasy i gra muzyka.malo jest takich przypadków?
Tytanus

Postautor: gość » 9 września 2019, 06:37

Tytanus pisze:A jak rodzice pracują zagranica i przychodzą do gminy po zasiłek to dobrze jest? Dobrze o tym wiecie i dajecie kaske bo to wasi przydupasy i gra muzyka.malo jest takich przypadków?

WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKIMI FURAMI CI BIEDACY PODJEŻDŻAJĄ PO DARY
gość

Postautor: specu » 10 września 2019, 06:34

Przecież w tej gminie wszystko jest na odwrót. Wójt, który nie powinien być wójtem, ludzie którzy nie powinni być na stanowiskach na których są i ludzie którzy dostają pieniądze za coś za co nie powinni , a wszystko to za aprobatą ciemnogrodzian.
specu

Postautor: Nomen omen » 12 września 2019, 11:28

Włodarzu mam pytanie które trapi niejednego mieszkańca tej gminy: Proszę wyjaśnić zaistniałą sytuację jaką jest budowa kościoła w Kryszkowicach. Inwestorem tej budowy jest KWB Konin, więc gdzie podziały się pieniądze z wykupu kościoła i cmentarza w Tomisławicach ??? Ziemia pod kościół i cmentarz była dana przez parafian a całą budowę kościoła w Tomisławicach na swoje barki wzięli mieszkańcy ościennych sołectw. Ani gmina ani kuria nie dołożyły złotówki do tej inwestycji więc logicznie myśląc pieniądze za wykup tych obiektów powinny trafić do parafian a ani grosz nie trafił, więc się pytam gdzie są te pieniądze. Jeszcze mało tego to jeszcze oficjalnie nie ogłoszono przyłączenia parafii Tomisławice do parafi Sadlno a już narzuca się im finansowe zobowiązania względem nowej parafii.Czy te pieniądze nie powinny trafić na potrzeby istniejącej parafii ???? Mam odpowiedz: pieniądze trafiły do czarnej mafii , jakim prawem, za co . Za doktora ????, za wójta roku ????, za medal ??? |I na sam koniec myślę chyba że cały ten guru włocławskiej firmy w niedzielę chyba za free wyświęci ten kościół bo sobie nie wyobrażam aby znów skasował kilkadziesiąt tysi
Nomen omen

Postautor: gość » 13 września 2019, 06:26

Nomen omen pisze:Włodarzu mam pytanie które trapi niejednego mieszkańca tej gminy: Proszę wyjaśnić zaistniałą sytuację jaką jest budowa kościoła w Kryszkowicach. Inwestorem tej budowy jest KWB Konin, więc gdzie podziały się pieniądze z wykupu kościoła i cmentarza w Tomisławicach ??? Ziemia pod kościół i cmentarz była dana przez parafian a całą budowę kościoła w Tomisławicach na swoje barki wzięli mieszkańcy ościennych sołectw. Ani gmina ani kuria nie dołożyły złotówki do tej inwestycji więc logicznie myśląc pieniądze za wykup tych obiektów powinny trafić do parafian a ani grosz nie trafił, więc się pytam gdzie są te pieniądze. Jeszcze mało tego to jeszcze oficjalnie nie ogłoszono przyłączenia parafii Tomisławice do parafi Sadlno a już narzuca się im finansowe zobowiązania względem nowej parafii.Czy te pieniądze nie powinny trafić na potrzeby istniejącej parafii ???? Mam odpowiedz: pieniądze trafiły do czarnej mafii , jakim prawem, za co . Za doktora ????, za wójta roku ????, za medal ??? |I na sam koniec myślę chyba że cały ten guru włocławskiej firmy w niedzielę chyba za free wyświęci ten kościół bo sobie nie wyobrażam aby znów skasował kilkadziesiąt tysi

O wreszcie ktoś prawdę pisze , to jest właśnie promocja wójta - coś za coś . A czarna mafia to mało powiedziane , powinno być ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................a
gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja