Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18928) SPORT FORUM FIRMY (5386) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

jaki prezent dla mamy na urodziny?

jaki prezent dla mamy na urodziny?

Postautor: corka » 4 listopada 2010, 22:03

jaki prezent dla mamy na urodziny wy polecacie?
corka

Postautor: Lempira » 4 listopada 2010, 23:03

A w jakim wieku jest Mama? Moze jakiś krem do twarzy dobrej firmy, albo lubione perfumy?
Lempira

Postautor: Gość » 4 listopada 2010, 23:04

Ja kupiłam swojej mamie srebrną biżuterię (kolczyki, łańcuszek z wisorkiem). Była zachwycona, bo sama by sobie nie kupiła, raczej pieniądze zamieniłaby na coś praktyczne. Wybrałam biżuterię tzw. uniwersalną delikatną, elegancką, ale pasującą do noszenia do pracy.
Gość

Postautor: agrafka » 6 listopada 2010, 10:04

jeśli mama nosi okulary to może jakieś fajne oprawki? ale to już większy wydatek, nie wiem za ile ma być ten prezent,

może jakiś szal, umiwersalnie-perfumy lub portfel.
agrafka

Postautor: Gość » 8 listopada 2010, 21:56

wszystko zależy od tego, co mama lubi, znasz ją więc pomyśl dobrze a pomysł sam wpadnie do głowy
Gość

Postautor: Gość » 11 listopada 2010, 14:30

Swojej mamie kupiłam zestaw do manicure w eleganckim opakowaniu koszt ok 50 zł do tego perfumy celebe z avonu (jej ulubione).
Gość

Postautor: marysia245 » 7 marca 2012, 15:58

dla swojej mamy kupiłam stojak w kształcie drzewa z ramkami, w których umieściłam zdjęcia całego rodzeństwa. Widziałam taki sam na stronie sklepu crazyshop.pl
marysia245

Postautor: Gość » 8 marca 2012, 12:42

zależy ile masz pieniedzy, może być np:
szaliczek, apaszka
coś z biżuterii jaką nosi
pasek
kosmetyki
ksiązka jeśli lubi czytać
płyte z muzyka jakiej słucha
kwiat w doniczce jeśli jest domową ogrodniczką
jakieś pyszne słodkości takie jak lubi ( moga być droższe, bo sama sobie nie kupi)
Gość

Postautor: :) » 8 marca 2012, 20:34

A ja swojej kupuję odkurzacz:)Stary już szwankuje ,a wiem ,że nie ma za dużo pieniędzy,więc to co jej zostaje po dokonaniu opłat przeznacza na pożywienie.Na pewno sama by sobie nie kupiła:)Wszystko zależy od budżetu, gustów i wieku. Można kupić kosmetyk-moja mama nie używa perfum ani kremów, żeli itp. ponieważ ma uczulenie. Można wybrać ładną apaszkę, sokowirówkę, bluzkę itp. Ja w tamtym roku kupowałam bluzkę.Zabrałam mamę na zakupy i sama sobie wybrała taką jaka jej się podobała.Przeważnie dokupuje jeszcze jakieś porządne rajstopy. A może lampkę nocną, lustro albo dobrą książkę?Wybór jest ogromny.Ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na prezent?Jak napiszesz kwotę, będzie łatwiej Ci doradzić:)
:)

Re: jaki prezent dla mamy na urodziny?

Postautor: martkaa34 » 2 września 2013, 10:49

wydaje mi się, że dobrym pomysłem by sprawić mamie radość jest wybrać coś pożytecznego... może jakaś patelnia z prawdziwego zdarzenia marki np Philipak? Sam Okrasa je rekomenduje...
martkaa34

Postautor: Katarzyna88 » 4 września 2013, 20:59

ja również uważam, że dobrym pomysłem, o ile mama lubi gotować jest zakupienie przyrządów kuchennych :). Odkąd mojej kupiłam Garnki- nowe dobre Philipiak nie wychodzi z kuchni. Strzał w 10!
Katarzyna88

Postautor: Goka » 25 września 2014, 19:55

Cała nasze czwórka złożyła się i kupiliśmy naszemu mamutowi parowar . Od dwóch lat męczy się z gotowanie m na sitkach , wkładka .Ponieważ nasza mama lubi porządne rzeczy ,takie które służą wiele lat , fundnęliśmy jej philipiaka.
Goka

Postautor: begonia » 4 listopada 2014, 14:47

Może jakąś wizytę do fryzjera, masaż relaksacyjny, patelnia grillowa :)) albo poskładać się na wyciskarkę do soków.
begonia

Postautor: SAk.. » 4 listopada 2014, 18:48

moze cos z latexu .....
SAk..

Postautor: Julia999 » 29 grudnia 2014, 11:09

Podoba mi się pomysł z masażem! Tylko pamiętaj, żeby ja od razu poinformować, żeby umawiała się przez aplikację Booksy.net, bo tradycyjnie jest niestety trudno się umówić. Podczas masażu często masażysta nie odbiera telefonu, także trochę kontakt jest utrudniony, ale nie niemożliwy :) Pomysł jak najbardziej ok!
Julia999

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja