Dzisiaj jest poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18763) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)Seniorska koszykówka wróciła. Wysoka porażka MKS M ... (0)

jaki prezent dla mamy na urodziny?

Re: jaki prezent dla mamy na urodziny?

Postautor: Kiniak » 17 marca 2016, 15:24

Szpilki, torebka, ładna bluzka, masaż. Od groma jest fajnych rzeczy.
Kiniak
Nowy

Postautor: venividi » 28 marca 2016, 22:01

ja z bratem robimy sesje zdjęciową taką pt" rodzeństwo" do tego na avans.pl kupujemy ramkę na zdjęcia elektroniczną i tam wybierzemy najlepsze i wgramy, dając jej jako prezent
venividi
Nowy

Postautor: kuba122 » 1 kwietnia 2016, 08:19

pomysłów może być dużo np.biżuteria, książka, perfumy, kosmetyki, albo jakiś bon do salonu kosmetycznego na jakiś zabieg na twarz, bardzo często Panie po zimie korzystają z takich zabiegów
kuba122
Nowy

Postautor: mamin0 » 19 kwietnia 2016, 23:14

mamuśce kupuje kwiaty i np jakiś sprzet typu depilator, lokówka np na electro.pl kupiłam jej w tamtym roku sprzet i byla zadowolona ;)
mamin0

Postautor: mamamia » 18 maja 2016, 22:13

ja kupuję mamie ma 22 urodziny, analizator ciała, wejdź sobie na avans.pl zobacz co to jest, mojej mamie się spodoba bo jest teraz na etapie fit mamy. Zdrowo się odżywia i w ogóle trenuje.
mamamia

Postautor: kajka88 » 19 maja 2016, 10:06

Ksiązka to ponad czasowy prezent. W matrasie jest bardzo duży asortyment . Ja swojej mamie co roku w dniu 26.05 kupuję ksiązkę a nawet dwie , tym bardziej że ma jeszcze 2 dni poźniej urodziny . Zawsze się cieszy i streszcza mi co tam siędziało w tych kartkach .
kajka88

Postautor: linka1 » 27 maja 2016, 09:30

Ja nie na urodziny ale na dzień mamy kupiłam jej kupon na jazde bmw z firmą motoprezent. W tamtym roku zabrałam tatę na taką jazde a o dziwo mama poczuła się zazdrosna i też zechciała na swój dZień ten nie inny prezent . Byłam w szoku jaką miała frajde i ubaw
linka1

Postautor: Paulina EM » 15 czerwca 2016, 09:40

Mama lubi gotować? Moja jest typem takiej właśnie pani domu. Wszystkich chce ugościć, sprząta, gotuje itd. :P Na Dzień Matki dostała ode mnie komplet sztućców z adacor.pl, mama bardzo się "jara" designem i stylowo nakrytym stołem podczas uroczystości w naszym domu. Same kwiaty są piękne, ale nic z nich nie pozostanie. A kwiaty i prezent to mieszanka idealna :)
Paulina EM

Postautor: Neetu » 24 czerwca 2016, 11:22

Kiniak pisze:Szpilki, torebka, ładna bluzka, masaż. Od groma jest fajnych rzeczy.

Zgadzam się. Pomyśleć, że mimo takiego wyboru ludzie mają problem z kupnem prezentu...
Neetu
Nowy

Postautor: justynka19941 » 24 czerwca 2016, 23:30

zalezy co mama lubi
justynka19941
Nowy

Postautor: loren » 25 lipca 2016, 14:38

Na prezent idealnie nadaje się taka porcelana jaką widziałam na stronie mariapaula.pl, kolekcja pokazana na stronie jest zachwycająca.
loren

Postautor: lajka88 » 25 lipca 2016, 22:26

Dla mamusi mam zawsze coś w matrasie do kupienia. Raz kupuje jej ksiażkę. raz gre planszową a raz notatnik. I zawsze jest ze wszystkiego zadowolona :) Lubię te księgarnie ze względu na promocje, nic tak kobiet nie cieszy jak one
lajka88

Postautor: luizaJ » 7 grudnia 2016, 08:55

Moja jest panią kuchni i uwielbia pieczenie i gotowanie, to jej pasja, a faktycznie robi to znakomicie, a że ostatnio znalazłam fajne rzeczy na kuchnianawidelcu.pl to postanowiłam jej kupić taki zestaw foremek do formowania dań i akcesoria do carvingu. Na pewno się ucieszy i jeszcze chętniej będzie przyrządzać nam te wszystkie smakołyki, a i ja będę miała okazję do nauczenia się różnych jej trików.
luizaJ

Postautor: cinucha22 » 8 grudnia 2016, 23:17

luizaJ pisze:Moja jest panią kuchni i uwielbia pieczenie i gotowanie, to jej pasja, a faktycznie robi to znakomicie, a że ostatnio znalazłam fajne rzeczy na kuchnianawidelcu.pl to postanowiłam jej kupić taki zestaw foremek do formowania dań i akcesoria do carvingu. Na pewno się ucieszy i jeszcze chętniej będzie przyrządzać nam te wszystkie smakołyki, a i ja będę miała okazję do nauczenia się różnych jej trików.

Hihi tak zwany prezent dla dobra ogółu ;) Moim zdaniem dobry pomysł. Daj znać jaka była reakcja ;)
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2016, 15:08 przez cinucha22, łącznie zmieniany 1 raz
Moja opinia o Desmoxan
cinucha22
Nowy

Postautor: aniel56 » 12 grudnia 2016, 17:29

masaż to byłby super pomysł :)
aniel56
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja