Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18764) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

jaki prezent dla mamy na urodziny?

Re: jaki prezent dla mamy na urodziny?

Postautor: Madziorex » 16 grudnia 2016, 15:07

Ja dla swojej mamy kupiłam album na zdjęcia i umieściłam w nim zdjęcie z przeszłości i teraźniejszości. Bardzo się ucieszyła ;)
Madziorex
Nowy

Postautor: milexica » 26 kwietnia 2017, 13:43

Nie wiem co prawda ile możesz przeznaczyć na prezent, ale fajnym, praktycznym pomysłem jest robot kuchenny. W dobrej cenie można teraz dostać robota Thermomaster HA800
Sama niedawno z siostrą składałam się na taki prezent dla mamy i była bardzo zadowolona, bo sporo oszczędza ta maszyna i pracy w kuchni i czasu :) Teraz są w fajnej promocji np. w Kauflandzie, dodatkowo z książką z przepisami.
milexica

Postautor: Dominika J » 18 sierpnia 2019, 16:19

Moim zdaniem jeżeli chodzi o roboty kuchenne, to bardzo fajnym urządzeniem, śzczególnie że pomaga w przygotowaniu potraw od A do Z jest https://cobbo.pl/Robot-kuchenny-COBBO-Thermo-Plus-tp-6-p64 Nie wiem tylko, czy ze względów finansowych to dobry pomysł, bo nikomu nie zaglądam w portfel, nie mniej patrząc na funkcjonalność takiego urządzenia to moim zdaniem warto brąc je pod uwagę.
Dominika J

Postautor: emma34 » 19 sierpnia 2019, 17:02

Może jakaś zdrowa żywność. Może nasiona konopi https://www.bee.pl/9255-nasiona-konopi? Są bardzo zdrowe.
emma34

Postautor: Małgorzata3G » 29 września 2019, 21:04

Jak dla mnie to jeden z lepszych sprzętów tego rodzaju. Pomysł z zakupem tego rodzaju robota Cobbo jako prezent, wydaje mi się bardzo dobrym pomysłem
Małgorzata3G

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja