Dzisiaj jest sobota 18 listopada 2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23849) SPORT FORUM FIRMY (5096) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin wymaga radykalnej zmiany sposobu i stylu zar ... (45)Piłkarska kolejka: Powrót Marcina Woźniaka, Sokół ... (13)

chce założyć działalnosć gosp. kwiaciarnie. co potrzebuje?

chce założyć działalnosć gosp. kwiaciarnie. co potrzebuje?

Postautor: mancanzo » 14 marca 2011, 20:05

skąd pieniądze itd? moze jest ktos kto chcialby ze mna utworzyc taka działalnosc. pisac
mancanzo

Postautor: Gość » 14 marca 2011, 22:12

a znasz się na kwiatkach?dekoracji? przechowywaniu ?
Gość

Postautor: mancanzo » 15 marca 2011, 19:21

tak znam sie, ale nie wiem od czego zacząc szukam wspólnika lub wspólniczki która zna sie troche na tym bądź osoby która ma inny pomysł na działalnosć gospodarcza w naszej okolicy i chciała by zaryzykować
mancanzo

Postautor: Gość » 15 marca 2011, 22:03

nie masz pieniędzy a ona ma mieć i zaryzykować?
Gość

Postautor: Gość » 16 marca 2011, 01:35

Złóż podanie do u RUP o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności. Mnie się udało.
Gość

Re: chce założyć działalnosć gosp. kwiaciarnie. co potrzebuje?

Postautor: gość » 6 kwietnia 2011, 15:55

mancanzo pisze:skąd pieniądze itd? moze jest ktos kto chcialby ze mna utworzyc taka działalnosc. pisac

Ja też chciałam założyć kwiaciarnie może się dogadamy?
gość

Re: chce założyć działalnosć gosp. kwiaciarnie. co potrzebuj

Postautor: harcianna » 16 października 2014, 16:02

Odsyłam - http://www.kwiatyagaty.pl/
Prowadzi to moja koleżanka - bardzo dobrze zarabia, ale też jest w tym doskonała. To co robi w kościołach czy na salach weselnych wygląda imponująco. Z drugiej strony ciężko pracuje - bo to jest wstawanie codziennie od 5 rano i ciężka praca przez cały dzień.
harcianna

Postautor: TheMarietta94 » 19 października 2014, 12:16

szczerze mówiąc to czarno ci to wróże bo najlepiej jest robić coś z pasją a ty się wahasz czy kwiatki czy nie kwiatki, jak będziesz w czyms najlepszy to nawet mając w sąsiedztwie 10 kwiaciarni dasz radę, jak nie jesteś przekonany czego chcesz to nikogo nie przekonasz do współpracy

Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2015, 11:07 przez TheMarietta94, łącznie zmieniany 1 raz
TheMarietta94
Nowy

Postautor: Kredyt gotówkowy » 20 października 2014, 11:36

Przede wszystkim trzeba mieć pomysł na biznes n i pieniądze. Pomysł już jakiś masz - tylko go dopracuj. A co z kasą? Szukasz pożyczki? Sprawdź opinie o pożyczkach, np o kredycie gotówkowym w BNP PARIBAS - opinie o kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS - zapraszam na swoją stronkę.
Kredyt gotówkowy

Postautor: bloh » 30 października 2014, 10:00

A Ty się zdecydowałaś na ten bank? Od razu, bez przeglądania innych ofert? Ja przeważnie wolę sobie porównać, zobaczyć tu i tam na strony poświęcone bankowości i dopiero wybierać. Jakie miałaś korzyści po wyborze ich oferty?
bloh
Początkujący

Postautor: Gość » 30 października 2014, 13:45

Potrzebujesz numer telefonu do gościa który działa w Kleczewie i pomaga ludziom takim jak ty :) Znajoma mojego kumpla dostała od nich chyba 20.000. Facet otworzył fundację Nowa Perspektywa Na Rozwój i pomaga zdobywać kasę z unii na otwieranie firmy (z tego co wiem to pomagają też ją potem prowadzić-księgowość, marketing i takie tam). Nie pakuj sie w żadne pożyczki tylko pogadaj z nimi. On się nazywa Mariusz Musiałowski ale numeru nie mam
Gość

Postautor: Sunsin » 11 listopada 2014, 21:19

mancanzo pisze:skąd pieniądze itd? moze jest ktos kto chcialby ze mna utworzyc taka działalnosc. pisac

Albo dotacje unijne, albo jakieś kredyty na start często też współfinansowane przez Unie albo Państwo. Poszukajcie tego, nie ukierunkowywałbym się na jeden konkretny bank bo najlepsze oferty z tych o których wspomniałem prowadzi często kilka banków i mają takie same warunki ściśle określone, ale konkrety prędzej znajdziecie na forum kredyty aniżeli tutaj.
Jest specjalny dział kredyty firmy, najlepiej szukać bezpośrednio tam.
Sunsin

Postautor: majeczka45 » 13 grudnia 2016, 19:05

Do każdej działalności potrzeba takich samych dokumentów. Wszystko zależy czy to sprzedaż internetowa czy stacjonarna. Bo tak to jeszcze lokal a jak sieć to platforma internetowa. Wtedy polecam zerknąć na propozycję tutaj: http://www.pasejo.pl/ . Może taka platforma będzie dobra. Wiele ciekawych propozycji mają. Musisz też znaleźć kod działalność co do działań firmy.
majeczka45

Postautor: pielgrzym » 14 grudnia 2016, 12:34

Przede wszystkim potrzebujesz kwiatów :D
pielgrzym
Nowy

Wróć do Ogólna dyskusja