Dzisiaj jest poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18805) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)Seniorska koszykówka wróciła. Wysoka porażka MKS M ... (0)

Co zrobić gdy po latach spotkasz miłość sprzed lat?

Co zrobić gdy po latach spotkasz miłość sprzed lat?

Postautor: nnn » 4 maja 2011, 09:51

Od 20 lat jestem żoną i matką trójki dzieci . Po 22 latach odnalazł mnie mężczyzna z którym byłam związaną kiedyś.Od pierwszej wiadomości na NK miłość wróciła .On chce odejść od żony a ja od męża . Mam ogromny problem ,bo nie wiem co robić?????
nnn

Postautor: Gość » 4 maja 2011, 15:40

Tragedia.

Tak, tak, myśl o upojnych chwilach w ramionach podrywacza, który z Naszej Klasy wyrywa Cię licząc na wspomnienia z dawnych lat. Skoro poluje na ciebie, to pewnie poluje też na inne. A swoją drogą skoro szuka innych mając żonę, to ciebie też będzie robił w trąbę.

Twoja sprawa, jeśli się na to piszesz ryzykując utratę stabilnego związku i piętna dzieci rozwodników.
Gość

Re: Co zrobić gdy po latach spotkasz miłość sprzed lat?

Postautor: Gość » 4 maja 2011, 17:27

nnn pisze:Od 20 lat jestem żoną i matką trójki dzieci . Po 22 latach odnalazł mnie mężczyzna z którym byłam związaną kiedyś.Od pierwszej wiadomości na NK miłość wróciła .On chce odejść od żony a ja od męża . Mam ogromny problem ,bo nie wiem co robić?????

Niech on powie żone, ty powiedz mężowi (po 20 latach powinien być wyrozumiały i cię zrozumieć), osttecznie możecie to zrobić w tajemnicy, żeby było romantyczniej :P.
Jedź razem ze starą miłością gdzieś na weekend czy na tydzień, niech cię bzyknie parę razy, powspominacie wspólne chwile, pozyjecie razem, ty potkniez się o jego skarpetki gacie na środku pokoju, poznasz jego inne przywary, on zobaczy twoj celuit, czar przygaśnie, zatęskonisz za domem, dziećmi, codziennymi zwykłymi sprawami, wrócisz i problem rozwiązany,
Gość

Postautor: Gość » 4 maja 2011, 22:10

nnn pisze:Od 20 lat jestem żoną i matką trójki dzieci . Po 22 latach odnalazł mnie mężczyzna z którym byłam związaną kiedyś.Od pierwszej wiadomości na NK miłość wróciła .On chce odejść od żony a ja od męża . Mam ogromny problem ,bo nie wiem co robić?????

osoby, które się kiedyś kochało kocha się na swój sposób chyba do konca zycia, co nie znaczy, ze bylibysmy z nimi szczęsliwsi, niz z obecnymi partenarmi. To idealizowanie tamtej osoby
Gość

Postautor: Gość » 4 maja 2011, 22:20

I tu się mylicie .Wyglądamy inaczej ale znów się zakochaliśmy i po kilku nocach przywiązaliśmy się jeszcze bardziej.Nie możemy jeść ani spać .Jego żona wie od zawsze że mnie szukał i znalazł,tolerowała to do momentu gdy zobaczyła rachunek za obrączki i znalazła drugi telefon.Zaczęła go szantażować że zadzwoni do mojego męża i.......zadzwoniła ale poprosiła mnie .CDN.......
Gość

Postautor: Gość » 5 maja 2011, 08:26

masz chleb to nie szukaj bulek .... bo to sie zle konczy.... kto tam wie ile on tam tych milosci mial ... a co bedzie jak odejdziesz od meza a on se o jakiejs innej MILOSCI przypomni ? zastanow sie kobieto bo to niezly lovelas z tego co piszesz ale nie realista.... ZYCIE TO NIE BAJKA ANI NIE "THE BOLD AND THE BEAUTIFUL"
Gość

Postautor: Gość » 6 maja 2011, 22:44

Ciężka sprawa...sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu.....trudno jest coś poradzić...Ja mam męża, który nie jest moją pierwszą miłością, jest nam dobrze ale nie wiem co bym zrobiła jakby mnie odnalazł tamten chłopak....wiem że ma żonę i dzieci, co jakiś czas go wspominam ;) Nie chciałam kusić losu więc jak tylko on pojawił się na NK to ja się z niej wypisałam.....
Gość

Postautor: gosc » 7 maja 2011, 09:25

i to jest własnie czysty egoizm!w tej chwili myslisz tylko o sobie o swoich pragnieniach najwazniejszy jest on i ty i nic poza tym sie nie liczy,ale skoro jestes juz 20 lat w stabilnym związku małzenskim to przypuszczam ze napewno do tej pory byłas szczesliwa,zastanów sie czy warto skreslac całe swoje dotychczsowe zycie,czy chcesz stworzyc dzieciom istne piekło i gehenne???pomysl troche o innych zwłaszcza o dzieciach bo one przezyją to najbardziej,nie zazdroszcze ci sytuacji w jakiej sie znajdujesz,decyzje musisz podjąc sama wez pod uwage wszystkie za i przeciw i podejmij rozsądną decyzje!!!!!!!!!!!!!!pamiętaj jednak ze rodzina jest najwazniejsza.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosc

Postautor: Nati_:-) » 7 maja 2011, 10:28

Kobieto...minelo 20 lat. Oboje napewno sie bardzo zmieniliscie, nie wiadomo czy na gorsze....czy moze na lepsze, Masz ulozone zycie, rodzine, od chwili gdy ja zalozylas powinnas patrzec na dobro rowniez dzieci, a nie myslec tylko o sobie, bo to dziecinne. Spotkalas dawno milosc, odzyly chwilowe uczucia, rozwiedziesz sie z mezem, skrzywdzisz i jego i dzieci, a co jesli sie okaze ze oboje do siebie zupelnie juz nie pasujecie?? ze to jednak zauroczenie a nie milosc?? ryzykujesz dla tego faceta 22 lata w spokoju, zastanow sie dobrze czy naprawde warto. Bo jesli on ciebie tez tak strasznie kocha to zrozumie kazda twoja decyzje.....Powodzenia
Nati_:-)

Postautor: Gość » 7 maja 2011, 21:00

Postaw się na miejscu jego żony... Niezbyt miła propozycja, prawda? Zebyś kobieto, nie żałowała swojej pochopnej decyzji... Zobaczysz, jak wiele osób Cie potpi i stanie po strobie porzuconego męza. Jestę na to gotowa? Naprawdę? To powodzenia (żartuję, nie żczę nikomu powodzenia kto krzywdzi innych widząc tylko własny czubek nosa czy... czego innego)
Gość

Postautor: Gość » 7 maja 2011, 22:57

czyś ty kobieto na głowę upadła a cp z mężem dziećmi w tym wieku sama powinnaś wiedzieć co zrobić założyłaś rodzinę więc to do czegoś zobowiązuje jeśli chcesz kosztem wielu osób układać sobie życie to co z ciebie za matka i żona rozwalisz dwie rodziny więc zastanów się czy warto mam nadzieje że dokonasz takiego wyboru aby jak najmniej osób ucierpiało a swoją drogą twój mąż po tylu latach małżeństwa zasłużył sobie na uczciwą i szczerą rozmowę
Gość

Postautor: Gość » 8 maja 2011, 07:54

JUŻ po wszystkim.Ktoś łaskawy powiedział o wszystkim mężowi, więc nie mam już pewnie nad czym się zastanawiać.
Gość

Postautor: kochanek » 8 maja 2011, 08:43

Stara i ****** baba - straci wszystko
kochanek

Postautor: Gość » 8 maja 2011, 13:52

i dobrze ci ty stara k......o .Brawo.
Gość

Postautor: Gość » 8 maja 2011, 19:00

! ?
Gość

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja