Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18035) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Co zrobić gdy po latach spotkasz miłość sprzed lat?

Postautor: k,,,x » 16 maja 2011, 18:44

5 miesięcy temu zostawiła mnie żona po 12 latach bycia razem." Był bardziej męski". Po tygodniu wróciła z podbitym okiem . Wyrzucił ją. Mieszkamy razem , bo mamy dziecko ,ale ja już jej nie dotknę.
k,,,x

sdfs

Postautor: Gość » 17 maja 2011, 17:44

Czasami sie zastanawiam czy baby wogóle używają mózgu....
Gość

Re: Co zrobić gdy po latach spotkasz miłość sprzed lat?

Postautor: Gość » 18 maja 2011, 06:35

nnn pisze:Od 20 lat jestem żoną i matką trójki dzieci . Po 22 latach odnalazł mnie mężczyzna z którym byłam związaną kiedyś.Od pierwszej wiadomości na NK miłość wróciła .On chce odejść od żony a ja od męża . Mam ogromny problem ,bo nie wiem co robić?????

LUDZIE CO BYŁO TO NIE JEST A WOGÓLE POMYŚLAŁAŚ O DZIECIACH
Gość

Re: sdfs

Postautor: Gość » 19 maja 2011, 10:46

Anonymous pisze:Czasami sie zastanawiam czy baby wogóle używają mózgu....

To samo można powiedzieć o facetach. Rączki im się lepią do wszystkiego co się rusza... Nie można wszystkich wkładać do jednego wora, bo to nie tak, że babki złe - mężczyźni dobrzy, czy na odwrót. Są wierne kobiety i wierni mężczyźni, ale są też osoby które szukają nie wiadomo czego i preferują skoki w boki i to się dzieje w przypadku obu płci. Przyrównując jedną niewierną kobietę do całej populacji kobiet, równie dobrze możesz przyrównać jednego mężczyznę do wszystkich mężczyzn i np. powiedzieć widząc jednego geja, że wszyscy mężczyźni to geje, albo jednego mordercę, że wszyscy mężczyźni są mordercami. Ja w każdym razie jako kobieta powinnam czuć się obrażona, bo mam ciągle tego samego i jedynego męża od 23 lat... i pewnie jeszcze wszystkich zszokuje fakt, że ja nadal go kocham, a on mnie :)
Gość

Postautor: caroline410 » 28 lipca 2016, 16:54

ja swoją miłość odnalazłam po 10 latac, po nieudanych związkach założyłam konto na ezeo i tam znalazłam jego profil i tak się ponownie zaczęło
caroline410

Postautor: ladyg » 17 sierpnia 2019, 23:38

Nigdy nie zdradziłam męża, choć przez wiele lat moją starą miłość miałam w tyle głowy. On mieszkał za granicą i wiedział o mnie bardzo dużo. Również to, że moje małżeństwo nie było szczęśliwe i że działo się w nim bardzo źle. On też się ożenił. Moje małżeństwo już nie istnieje od bardzo dawna, jednak ja i mój dawny chłopak rozminęliśmy się kilka razy na swojej drodze. Tak jakoś wyszło.. Jak on był wolny- to ja byłam zajęta..i odwrotnie. I spotkaliśmy się po prawie 40 latach! Tym razem oboje wolni. Nadal jesteśmy daleko od siebie, spotykamy się od ponad roku, mamy wspólne plany na starość(na emeryturze on ma u mnie zamieszkać).Kocham go ciągle i wiem, że i on mnie kocha, ale... no właśnie. Jesteśmy już chyba za starzy, bo ta namiętność, która między nami była.. On musi brać leki, po których nasz seks jest...niespełniony do końca. Staram się jak mogę, ale nie cofnę czasu. Nie mam już 17 lat, on też nie. Gdybyśmy się chociaż cofnęli o 10 lat, albo o 19(wtedy rozstałam się z mężem), albo o 30... :)). Wiele razy o tym rozmawialiśmy i rozmawiamy,żałując, że wcześniej nie zaczęliśmy się spotykać. To był chyba błąd. Całe życie chciałam być lojalna wobec męża, który był wściekle zazdrosny o niego bez żadnego powodu. Może czuł, że kocham tamtego? Następny partner nie wiedział o nim, ale nie umiałabym chyba go zdradzić, zostawić (to on zostawił mnie) I tak minęło 40 lat z moją miłością w tyle głowy.. Wreszcie teraz mam go, a on mnie. Codziennie rozmawiamy i piszemy do siebie dziecinne serduszka i całuski(które uwielbiam!) Wspomagamy się z trudnych chwilach, on pomaga mi też finansowo, chociaż całkiem nieźle sobie sama radzę.
Ale ciągle się zastanawiam czy to wystarczy? Czy nie jest dla nas za późno?
Ach, gdybyśmy mogli być razem trochę wcześniej... Przecież kochaliśmy się w sobie całe życie.
ladyg

Postautor: Gość » 18 sierpnia 2019, 18:34

Gienia..... wruć ..... !
Gość

Postautor: ladyg » 19 sierpnia 2019, 19:56

Gość pisze:Gienia..... wruć ..... !

Jesteś niepoważny, ale niech Ci będzie :))
ladyg

Postautor: gość » 11 września 2019, 22:47

Co ty ****** kobieto wiesz o miłości.Miłość to życie zwyczajne,chwile raz lepsze ,raz gorsze,to bycie na dobry i zły czas.Miłość to wzajemne wspieranie się,. to dzielenie radości i smutków.Ale ty o miłości nie wiesz nić ,skoro takie głupoty wypisujesz
gość

Postautor: 8gość » 12 września 2019, 06:18

Oleju sobie nalej w ten ****** łeb **** jest każdy taki sam
8gość

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja