Dzisiaj jest czwartek 23 marca 2017, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (31035) SPORT FORUM FIRMY (5344) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
12 / 2oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Piłkarska kolejka: Górnik powalczy o środek tabeli ze Ś ... (1)Ślesin. Konsekwencje dla gmin objętych planami budowy o ... (42)

Samotne wakacje

Samotne wakacje

Postautor: 26 » 19 czerwca 2011, 07:25

Gdzie można spędzić samotnie urlop macie jakieś pomysły???
26

Postautor: gość » 19 czerwca 2011, 12:06

nad morzem
gość

Postautor: Gość » 20 czerwca 2011, 21:58

dziwne pytanie.... wszędzie gdzie chcesz, nie ma specjalnych miejsc dla samotnych
Gość

samotne wakacje

Postautor: andzias76 » 28 czerwca 2011, 11:50

ja w tym roku samotnie ruszam w góry :) Konkretnie do ośrodka Geovita w Lądku-Zdrój. Wybrałam to miejsce ze względu na bazę odnowy biologicznej, żeby się troszkę zrelaksować w samotności. Są też z tego co się dowiedziałam korty tenisowe, boiska, więc jeśli zapragnę towarzystwa to na pewno nie będzie problemu, żeby się zintegrować :)
andzias76

Postautor: gość » 28 czerwca 2011, 12:03

gość pisze:nad morzem

popieram, mam ndzieję, że fajnie spędzę tam urlop :-))
gość

Postautor: samotny 30 » 28 czerwca 2011, 15:10

ja jadę 26 lipca do Łeby, samotnie
samotny 30

Postautor: SAMOTNA 25 » 28 czerwca 2011, 15:13

samotny 30 pisze:ja jadę 26 lipca do Łeby, samotnie
MOZE POJEDZIEMY RAZEM? OCZYWISCIE NIE SZUKAM SPONSRA PLACE ZA SIEBIE ...
SAMOTNA 25

Postautor: samotny 30 » 28 czerwca 2011, 15:37

CZEMU NIE, WE DWÓCH ZAWSZE RAŹNIEJ NA PLAŻY
samotny 30

Postautor: milkka » 20 lipca 2011, 19:10

szukam jakiegoś ciekawego miejsca na samotne wakacje, gdzieś daleko od ludzi i zgiełku miasta. Może znacie takie urokliwe miejsce?
milkka

Postautor: Turysta » 20 lipca 2011, 19:24

milkka pisze:szukam jakiegoś ciekawego miejsca na samotne wakacje, gdzieś daleko od ludzi i zgiełku miasta. Może znacie takie urokliwe miejsce?

Piaski, 15 km za Krynicą Morską. Ostatnia miejscowość po Polskiej granicy na Mierzei Wiślanej - spokój gwarantowany
Turysta

Re: Samotne wakacje

Postautor: Anabel » 22 maja 2015, 21:22

Ja trzy lata temu po raz pierwszy wybrałam się na wakacje bez partnera (kilka miesięcy wcześniej rozstaliśmy się). Moja córka często chorowała i pobyt nad morzem był dla niej wskazany. Gdyby nie to to pewnie nie wyszłabym z domu.
Okazało się że w pokoju obok był szalenie przystojny mężczyzna z synkiem w podobnym wieku z drugiego końca Polski. To był mój najlepszy pobyt nad morzem, powtarzamy to każdego roku. Oczywiście spotykamy się też "pomiędzy wakacjami".
Nie obawiajcie się samotnych wyjazdów, to szansa na coś nowego i może najlepszego w waszym życiu :)
Anabel

Postautor: durti » 23 maja 2015, 14:03

samotny wyjazd to świetna okazja żeby kogoś poznać, trzeba tylko trochę odwagi:)
durti
Początkujący

Postautor: Gość » 30 maja 2015, 13:53

Anabel pisze:Ja trzy lata temu po raz pierwszy wybrałam się na wakacje bez partnera (kilka miesięcy wcześniej rozstaliśmy się). Moja córka często chorowała i pobyt nad morzem był dla niej wskazany. Gdyby nie to to pewnie nie wyszłabym z domu.
Okazało się że w pokoju obok był szalenie przystojny mężczyzna z synkiem w podobnym wieku z drugiego końca Polski. To był mój najlepszy pobyt nad morzem, powtarzamy to każdego roku. Oczywiście spotykamy się też "pomiędzy wakacjami".
Nie obawiajcie się samotnych wyjazdów, to szansa na coś nowego i może najlepszego w waszym życiu :)

cos obrzydliwego poprostu zwykłe puszczalstwo bez zobowiązań
Gość

Postautor: septosanek » 30 maja 2015, 22:24

Jeśli jesteś kobietą to najlepiej do jakiegoś SPA, gdzie można się w pełni zrelaksować i zregenerować. Jeśli jesteś mężczyzną, to gdzieś gdzie można zrobić coś typowo męskiego np. miejsce oferujące sporty ekstremalne jeśli ktoś lubi. Wszystko w zależności od upodobań.
septosanek
Nowy

Postautor: durti » 31 maja 2015, 19:37

no dokładnie, jest mnóstw fajnych miejsc, dla tych samotnych i nie-samotnych,:)
durti
Początkujący

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja