Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18925) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Skuteczne tabletki na odchudzanie.

Skuteczne tabletki na odchudzanie.

Postautor: m... » 1 lutego 2012, 18:05

Proszę o poradę kobietki które mają doświadczenie.Nie radzę sobie z nadmiarem kilogramow,a słyszałam o silniejszych tabletkach.Ziołowe i te z reklamy nie działają.Wiem cwiczenia,pływanie itd.Ale może któraś z Was brała i pomogło.Z góry dziękuje!Pozdrawiam!
m...

Postautor: Kasiulka002 » 1 lutego 2012, 18:19

Witam. Ogólnie rzecz biorąc jeżeli chodzi o odchudzanie to przede wszystkim dieta. Małe posiłki ale częściej. Ja po porodzie piłam herbatki odchudzające i jadłam zamiast chleba wafelki ryżowe. Pomogło. Dzisiaj jestem bardzo szczupła chociaż jem wszystko. Nikt nigdy mi nie powie,że mam 2,5 córcie :) Ale to tez zależy od przemiany materii....
Kasiulka002

Postautor: wik.... » 1 lutego 2012, 21:56

Kolezanka brala Meridia i byla bardzo zadowolona z efektow. A ja mam odwrotny problem:(
wik....

Re: Skuteczne tabletki na odchudzanie.

Postautor: 1234A » 2 lutego 2012, 13:19

m... pisze:Proszę o poradę kobietki które mają doświadczenie.Nie radzę sobie z nadmiarem kilogramow,a słyszałam o silniejszych tabletkach.Ziołowe i te z reklamy nie działają.Wiem cwiczenia,pływanie itd.Ale może któraś z Was brała i pomogło.Z góry dziękuje!Pozdrawiam!
MOJA DROGA JA OD 5LAT MAM TA SAMA WAGE ALE WCZESNIEJ CHCAC ZGUBIC ZBEDNE6 KILO PRZETESTOWALAM W S Z Y S T K O CO JEST DOSTEPNE POSZLY NA TO NIEMALE PIENIAZKI.CHUDLAM ALE POZNIEJ NADRABIALAM2 ,3DO PRZODU.SZKODA KASY.WYDASZ MNIEJ JEZELI POJDZIESZ DO DIETETYKA ZARECZAM NIE BEDZIESZ CIAGLE GLODNA A EFEKT JUZ PO KILKU DNIACH I MOZNA GO UTRZYMAC BARDZO DLUGO.ZARECZAM.I POZDRAWIAM
1234A

Postautor: Gość » 2 lutego 2012, 14:41

1234A pisze:
m... pisze:Proszę o poradę kobietki które mają doświadczenie.Nie radzę sobie z nadmiarem kilogramow,a słyszałam o silniejszych tabletkach.Ziołowe i te z reklamy nie działają.Wiem cwiczenia,pływanie itd.Ale może któraś z Was brała i pomogło.Z góry dziękuje!Pozdrawiam!
MOJA DROGA JA OD 5LAT MAM TA SAMA WAGE ALE WCZESNIEJ CHCAC ZGUBIC ZBEDNE6 KILO PRZETESTOWALAM W S Z Y S T K O CO JEST DOSTEPNE POSZLY NA TO NIEMALE PIENIAZKI.CHUDLAM ALE POZNIEJ NADRABIALAM2 ,3DO PRZODU.SZKODA KASY.WYDASZ MNIEJ JEZELI POJDZIESZ DO DIETETYKA ZARECZAM NIE BEDZIESZ CIAGLE GLODNA A EFEKT JUZ PO KILKU DNIACH I MOZNA GO UTRZYMAC BARDZO DLUGO.ZARECZAM.I POZDRAWIAM
Dziekuje za rady! Pozdrawiam:)
Gość

Postautor: Gość » 4 lutego 2012, 15:37

Słyszałam, że dobra jest Meridia, niestety wyłącznie na receptę, a lekarze często nie chcą jej przepisywać, ze względu na skutki uboczne, jednak to zależy od organizmu. Dla jednych będą słabe, dla innych wręcz odwrotnie.

Meridia jest drogim lekiem, jednak na rynku znajdziemy jej tańszy odpowiednik Zelixa. Poczytaj sobie o nich troszkę, zanim się na jakiekolwiek tabletki zdecydujesz.

Bo głównym celem wszystkich tabletek odchudzających jest przyzwyczajenie do mniejszej ilości posiłków, i ogólnie do mniejszego apetytu. Bo najważniejsze po skończonej kuracji to nie zacząć znów się obżerać.

Pozdrawiam serdecznie :)
Gość

Postautor: Gość » 6 lutego 2012, 10:48

Żadnych tabletek tylko właściwa dieta i ruch!!
Gość

Postautor: Gość » 6 lutego 2012, 18:28

Anonymous pisze:Słyszałam, że dobra jest Meridia, niestety wyłącznie na receptę, a lekarze często nie chcą jej przepisywać, ze względu na skutki uboczne, jednak to zależy od organizmu. Dla jednych będą słabe, dla innych wręcz odwrotnie.

Meridia jest drogim lekiem, jednak na rynku znajdziemy jej tańszy odpowiednik Zelixa. Poczytaj sobie o nich troszkę, zanim się na jakiekolwiek tabletki zdecydujesz.

Bo głównym celem wszystkich tabletek odchudzających jest przyzwyczajenie do mniejszej ilości posiłków, i ogólnie do mniejszego apetytu. Bo najważniejsze po skończonej kuracji to nie zacząć znów się obżerać.

Dziękuję serdecznie za odpowiedż Właśnie na tych lekach się skupiam:) Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 7 lutego 2012, 10:52

Anonymous pisze:Żadnych tabletek tylko właściwa dieta i ruch!!

Ja bralam meridie i schudlam w tydzien 4 kg!potem jeszcze 5.NIestety MERIDIA została wycofana ze sprzedaży.Fajna jest tez dieta dr DUKANA na ktorej mozna sporo schudnac,jednak nie jest ona dla wszystkich,najpierw konsultacja u lekarza zalecana:)
Gość

Postautor: Gość » 7 lutego 2012, 12:03

Anonymous pisze:

Ja bralam meridie i schudlam w tydzien 4 kg!potem jeszcze 5.NIestety MERIDIA została wycofana ze sprzedaży.Fajna jest tez dieta dr DUKANA na ktorej mozna sporo schudnac,jednak nie jest ona dla wszystkich,najpierw konsultacja u lekarza zalecana:)

Te wszystkie diety cud (w tym także Dunkana) to S-H-I-T. Nic więcej. Zdrowo można schudnąc jedynie poprzez właściwą dietę i odpowiedni ruch. Wszystko musi być z umiarem.
Gość

Postautor: Gość » 8 lutego 2012, 18:08

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:

Te wszystkie diety cud (w tym także Dunkana) to S-H-I-T. Nic więcej. Zdrowo można schudnąc jedynie poprzez właściwą dietę i odpowiedni ruch. Wszystko musi być z umiarem.
No właśnie dokładnie tak jak napisałaś:)jednak mam pracę siedzącą przez wiele godzin,a po pracy muszę odpocząć i wiele obowiązków w domu,wiadomo:(A apetyt dopisuje:(
Gość

Postautor: Gość » 10 lutego 2012, 22:57

powiem tak u mnie najlepszym sposobem na schudnecje jest praca pracuje ciezko fizycznie i jak wracam to na nic nie mam ochoty natomiast nie pracuje przez cały tydzień i jak siedze bez czynnie w domu to tak zajadam normalnie
Gość

Postautor: Gość » 13 lutego 2012, 15:47

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Słyszałam, że dobra jest Meridia, niestety wyłącznie na receptę, a lekarze często nie chcą jej przepisywać, ze względu na skutki uboczne, jednak to zależy od organizmu. Dla jednych będą słabe, dla innych wręcz odwrotnie.

Dziękuję serdecznie za odpowiedż Właśnie na tych lekach się skupiam:) Pozdrawiam

Nie ma za co :)
Gość

Postautor: Adaaa » 17 lutego 2012, 11:55

Nie polecam żadnych tabletek
Adaaa

Postautor: Gość » 16 października 2013, 20:27

tego samego można się spodziewać co po tych twoich, jak poczytasz literaturę naukową to wyczytasz, że nie istnieją tabletki na odchudzanie
Gość

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja