Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18031) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Skuteczne tabletki na odchudzanie.

Re: Skuteczne tabletki na odchudzanie.

Postautor: Gość » 11 marca 2019, 11:09

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąć. W końcu ozbylam sie nadwagi.
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2019, 13:20

Jak u większości osób wypowiadających się na tym forum Foreverslim u mnie też zadziałał.Według mnie dobrze skomponowany skład tych tabletek przynosi efekty w bardzo krótkim czasie nie powodując skutków ubocznych.
Gość

Postautor: christii » 12 marca 2019, 23:56

Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Biphasic Slim, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Adą, to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku, kom 731 154 299. Polecam.
christii

Postautor: Gość » 31 marca 2019, 17:31

Moim zdaniem jednym z najlepszychch środków wspomagających odchudznaie jest zastosowanie Foreverslim. Stosowałam go przez 3 miesiace i w tym czasie schudłam 11 kilo
Gość

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2019, 18:09

Mnie do kupna i stosowania tabletek Foreverslim przekonała koleżanka.Długo jej nie widziałam i jak się spotkałyśmy to nie mogłam uwierzyć że można aż tyle schudnąć.Ale spróbowałam i teraz też mogę się pochwalić niezłym wynikiem jaki uzyskałam jest to 12 kg mniej.
Gość

Postautor: SabinaBV » 9 kwietnia 2019, 01:28

U mnie po zastosowaniu Foreverslim waga sapdła o 12 kilo i to w 3 miesiace
SabinaBV

Postautor: rzes89 » 25 kwietnia 2019, 05:51

christii pisze:Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Biphasic Slim, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Adą, to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku, kom 731 154 299 . Obrazek Polecam.

Tabletki anulują życie
rzes89

Postautor: Gość » 17 maja 2019, 19:56

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jak na razie jestem bardzo zadowoloina z efektu jaki uzyskałam
Gość

Postautor: Uroga57 » 22 maja 2019, 00:21

Najbardziej skuteczna wobec mnie jest dieta oraz ćwiczenia.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 09:31 przez Uroga57, łącznie zmieniany 3 razy
Uroga57
Nowy

Postautor: agra » 23 maja 2019, 23:51

Fakt, trzeba ćwiczyć. Nie słyszałam, żeby po tabletach ktoś schudł...
agra
Nowy

Postautor: Gość » 27 maja 2019, 15:28

agra pisze:Fakt, trzeba ćwiczyć. Nie słyszałam, żeby po tabletach ktoś schudł...

znam jeden taki przypadek ale po tabletkach umarl to raczej się nie liczy
Gość

Postautor: Gość » 27 maja 2019, 15:29

Gość pisze:Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jak na razie jestem bardzo zadowoloina z efektu jaki uzyskałam

nie masz po tym sraczki?
Gość

Postautor: Gość » 28 maja 2019, 20:17

Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po tabletki Slimunox.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie te tabletki i waga spada.Obecnie ważę 66 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące.A nie skończyłam jeszcze kuracji.
Gość

Postautor: mialla » 6 czerwca 2019, 22:48

Też miałam problem powracających kilogramów. Udało mi się czasem zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam od Ady (tel. 731 154 299), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.
mialla

Postautor: Gość » 25 czerwca 2019, 18:04

Slimunox działa. Straciłam 8 kg, wyglądam całkowicie inaczej. Nie sądziłam, że do poprzedniej wagi powrócę dopiero na tabletkach, a jednak się udało. Mogę teraz powiedzieć, że decyzja o braniu Slimunox była dobra - wcześniejsze diety, w tym głodówki, nic nie dawały.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja