Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18034) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Jaka dieta?

Jaka dieta?

Postautor: jnsjnf » 11 marca 2013, 13:40

jakies diety?
jnsjnf

Re: Jaka dieta?

Postautor: mozarella » 20 marca 2013, 10:03

jedną z lepszych diet jest na przykład dieta 1200 kalorii, która pozwala na jedzenie wszystkiego co lubimy, ale w ciągu dnia nie można przekroczyć właśnie tej wartości kalorycznej
mozarella
Początkujący

Postautor: Gość » 20 marca 2013, 10:08

mniej żreć, mniej samochodem jeździć, więcej ruchu - sukces murowany
Gość

Postautor: Gość » 20 marca 2013, 14:50

Tak jest Pani/Pan pewna/en?? ja bym nie oceniała czyjegoś problemu nadwagi tylko przez pryzmat obżarstwa, ale niestety nie zrozumie się życia pszczół jak się w ulu nie było. Przykre to może być dla kogoś i drażliwe..
Gość

Postautor: anna kasek » 29 października 2013, 12:24

Przede wszystkim rozsądek... Rezygnacja ze słodyczy, fast foodów i generalnie, wyłącznie zdrowe jedzenie.
Jeśli nie podejdziecie do tego we właściwy sposób, to nawet nie macie co liczyć na trwały efekt.
Jeśli nie potraficie zrezygnować z kiepskiego jedzenia, to radzę wprowadzić choćby foreverslim. Łatwiej będzie wam przejść na zdrową dietę, i to trwale.
anna kasek

Postautor: Gość » 29 października 2013, 12:42

znowu reklama forecośtam jak widzę
Gość

Postautor: odważ sie żyć » 29 października 2013, 16:45

Witam

Na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć że na odchudzanie składa się kilka żeczy.
Pierwsza i najważniejsza :CEL i MOTYWACJA
Druga,oczywiście że dieta najlepiej stworzona przez kogoś kto się na tym dobrze zna ,ponieważ każda osoba ma inny metabolizm.
Trzecia też bardzo ważna SYSTEMATYCZNOŚĆ we wszystkim co robisz

Ja od lutego schudłem 32kg z 144 do 112 a cel jest 99 mając 39 lat ,oczywiście nie jest to łatwa droga a zarazem i nie tania.Mam ustaloną dietę i dużo sportu .Trzeba liczyć na siebie bo doradców jest dużo ale takich co przesto przeszli jest bardzo mało.

Trzymam kciuki za każdego który wejdzie na tą drogę i życzę powodzenia.

Proponuję na faceboku stronkę odważ się żyć
odważ sie żyć

Postautor: Gość » 17 kwietnia 2014, 11:27

REKLAMA ☹
Gość

Postautor: Gość » 22 kwietnia 2014, 21:40

Gość pisze:mniej żreć, mniej samochodem jeździć, więcej ruchu - sukces murowany

to prawda i do tego butelka-dwie wody 1,5l...i efekty będą murowane
Gość

Postautor: onnnnn » 23 kwietnia 2014, 14:03

najlepsza dieta to dieta poselska.
onnnnn

Postautor: mimima » 25 kwietnia 2014, 19:45

Proponuję zapoznać się z systemem oczyszczania organizmu i głodówek Giennadija Małachowa i spróbować choćby głodówki 24-godz. Mnie pomogło. Książka "Głodówka lecznicza" tegoż autora
mimima

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2014, 23:56

Tylko jedyna osoba pośrednio wskazała na inne przyczyny niż obżarstwo. Najpierw wszyscy radzący powinniście zacząć od tego, że każda osoba powinna sprawdzić, czy nie ma problemów zdrowotnych, które mogą być przyczyną tycia lub trudności ze schudnięciem. Jak można komuś radzić głodówkę? Dla osoby z cukrzycą to poważny błąd, który może kosztować nawet życie. Jak można twierdzić, że otyłość to wina obżarstwa, jeżeli np. wiele osób chorujących na tarczycę lub przyjmujące sterydy niemal głodzi się, a mimo to tyje? W przypadku zaś autorki tematu jak można prosić o radę w sprawach diety nie podając ile ma się lat (np. w okresie dojrzewania nie wolno stosować standardowych diet, ale należy mieć dietę dokładnie dobraną), czy wykluczone zostały problemy zdrowotne i jaki jest stopień nadwagi, czy aby na pewno jest nadwaga (wiele kobiet, zwłaszcza młodych chce schudnąć mimo, że BMI jest idealny, a później anoreksje i bulimie).

Moi drodzy, jestem osobą szczupłą, ale mam w rodzinie otyłą osobę, która je co mały ptaszek (żadnych słodyczy, fast foodów), uprawia czynny sport, ale niestety nie może schudnąć ze względu na problemy zdrowotne. Nie jestem więc takim sobie teoretykiem, ale przechodzę to piekło z bliską mi osobą.
Gość

Postautor: Michalinka1814 » 20 stycznia 2015, 00:37

Witam, Moim zdaniem krótkotrwale stosowana dieta to słaby pomysł. Najważniejsze, aby zmienić sposób odżywiania na co dzień. Jeść warzywa, owoce, drób, ryby i pić dużo wody. Oczywiście jeśli czasem pozwolimy sobie na tabliczkę czekolady czy golonkę świat się nie zawali ;-)
Michalinka1814
Nowy

Postautor: uki4 » 19 marca 2015, 22:12

Decyzję zakupu Foreverslimu podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.
uki4

Postautor: Gość » 19 marca 2015, 22:42

uki4 pisze:Decyzję zakupu Foreverslimu podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.

po chemioterapii chudnie się jeszcze bardziej, dalej faszerujcie się chemią to zobaczycie
Gość

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja