Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5386) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Jaka dieta?

Re: Jaka dieta?

Postautor: Marlena.O » 5 marca 2017, 20:26

Ja też stosowąłam Slimunox i moim zdaniem to była ta przysłowiowa kropka nad i, która pozwoliła mi się dzisiaj cieszyć ze spadku wagi
Marlena.O

Postautor: Zenia » 8 marca 2017, 18:43

Sześc tygodni odchudzania z Foreverslimem a moja waga już spadła o 8 kg.Z każdym kilogramem mniej jestem coraz bardziej zmotywowana.Jeżeli uda mi sie utrzymać takie tempo odchudzania to będzie oznaczało że schudnę 16 kg .Będzie to dla mnie olbrzymi sukces.
Zenia

Postautor: Soraja » 9 marca 2017, 13:25

Całkowicie sie z tobą zgadzam sama też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W 3 miesiące schudłam prawie 15 kilogramów
Soraja

Postautor: Sójka4 » 11 marca 2017, 21:35

Ja zdecydowanie polecam Foreverslim.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.
Sójka4

Postautor: aniia » 19 marca 2017, 22:01

ja nie rezygnuję z niczego, liczę kalorie. Przeczytaj sobie ciekawy artykuł https://www.guiltfree.pl/blog/2017/02/11/jak-liczyc-kalorie/ myślę, że Ci się przyda. To liczenie kalorii po jakimś czasie wchodzi w nawyk, czasem już na oko wiesz co ile ma kcal.
aniia

Postautor: Gość » 20 marca 2017, 08:07

Sójka4 pisze:Ja zdecydowanie polecam Foreverslim.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.

dużo pozytywnych opinii ale czy zdrowe stolce się po tym ma to nikt nie chce napisać...
Gość

Postautor: Pyzunia56 » 20 marca 2017, 20:26

Ja też stosowąłam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąc. W 3 miesiace schudłam 14 kilogramów
Pyzunia56

Postautor: Aviva2 » 21 marca 2017, 22:23

W moim przypadku nie mogę narzekać na działanie Foreverslimu.Wszystko idzie tak jak sobie zaplanowałam.Trzymam dietę ćwiczę a waga spada.O to właśnie mi chodziło.
Aviva2

Postautor: Monaki » 22 marca 2017, 19:03

po pierwsze dużo ruchu, po 2 powinno się nie jeść w nocy bo tłuszcz się wtedy nie spala. A co najważniejsze mniej tłuszczu oraz słodyczy
Monaki
Nowy

Postautor: Nuka2 » 22 marca 2017, 19:52

Ja akurat jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące schudłam 14 kilogramów.
Nuka2

Postautor: Pawel_P » 24 marca 2017, 15:15

Trzeba jeść regularnie, pić dużo wody i zażywać ruchu.
Pawel_P
Nowy

Postautor: gość » 27 czerwca 2018, 12:25

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reduckję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
gość

Postautor: Madzix3o5 » 29 czerwca 2018, 17:25

Fajne diety można znaleźć na https://www.womenshealth.pl/
Madzix3o5

Postautor: Gość » 29 czerwca 2018, 18:14

Ja też stosowałam Slimunox i mam o tym środku jak najlepsze zdanie. W końcu po trudach odchudzania się samą dietą sięgnęłam po suplement o okazało się to bardzo dobrym wyjściem
Gość

Postautor: Gość » 15 lipca 2018, 17:18

Wprowadziłam tabletki Foreverslim 3 tygodnie temu i jak na razie jestem bardzo, bardzo zadowolona. Przede wszystkim waga spada, ja tracę apetyt, kompletnie nie mam ochoty na rzeczy słodkie. Jak pomyślę o słodkich napojach to mi się niedobrze robi. Mam nadzieję, że zdołam to utrzymać. Im jestem lżejsza, tym lepiej się czuję.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja