Dzisiaj jest poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18771) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)Seniorska koszykówka wróciła. Wysoka porażka MKS M ... (0)

Jaka dieta?

Re: Jaka dieta?

Postautor: martaMex » 18 lipca 2018, 15:04

Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie słodyczy, słonych przekąsek, fast foodów i tłustych produktów, przestałam podjadać przed pójściem spać i odstawiłam słodkie, gazowane napoje. Do tego kupiłam sobie rower i Zaczęłam tez regularnie chodzić na siłownię. Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu wagi, możesz zdecydować się na jedna z diet. Ja przez jakiś czas stosowałam jogurtową i byłam z niej w miarę zadowolona. Po prostu poczytaj w internecie opinie o różnych dietach i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i jest bezpieczna. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Kasi, kom 739 202 359. Z mojej strony szczerze polecam.
Powodzenia.
martaMex

Postautor: skobka » 29 września 2018, 20:00

Dieta powinna być zbilansowana i odpowiednio dobrana pod nasz organizm. Ja nie potrzebuję jeść jakiś niewiadomo dużych porcji, bo zawsze bardzo szybko się jadam. Moją słabością jedynie co to było to, że bardzo szybko jadłam i przez to mój organizm nie był w stanie szybko trawić i później się pojawiały wzdęcia, które najgorzej wspominam. Brzuch robił się jak balon i bolał coraz bardziej tak naprawdę. Zioła nie pomagały, dopiero po przebytej kuracji Intestą poczułam znaczną poprawę
skobka

Postautor: agataczekam » 1 października 2018, 17:34

mozarella pisze:jedną z lepszych diet jest na przykład dieta 1200 kalorii, która pozwala na jedzenie wszystkiego co lubimy, ale w ciągu dnia nie można przekroczyć właśnie tej wartości kalorycznej

To wcale nie jest dobra dieta, ponieważ każdy potrzebuje innej kaloryczności. Dobra dieta to racjonalna dieta. Polecam wybrać się do dietetyka.
agataczekam
Nowy

Postautor: zetka123 » 4 października 2018, 21:08

jak to mowia bezglutnowa :)
zetka123

Postautor: Gość » 28 października 2018, 20:38

W sumie mi na dobre tabletki udało się trafić za pierwszym razem.Nie musiałam długo szukać.Foreverslim dla mnie te tabletki to wielkie odkrycie A spadek wagi o 13 kg po prostu rewelacja.Polecam można nawet zacząc odchudzanie teraz aby do sylwestra pozbyć się paru kilo.
Gość

Postautor: Gość » 30 października 2018, 18:27

Tabletki moga pomóc schudnąć.Ale powinny być to tabletki wieloskładnikowe i powinny mieć naturalny skład.Dobrym wyborem są tabletki Slimunox.Dzięki nim można stopniowo wprowadzać zmiany co skutkuje spadkiem wagi.
Gość

Postautor: Gość » 23 listopada 2018, 01:15

Muszę się zgodzić z tym że Slimunox to rewelacja.Bardzo dobrze dobrany skład tych tabletek pozwolił mi zrzucić wagę w bardzo szybkim czasie.Do dzisiaj jest mi trudno uwierzyć że dałam radę.
Gość

Postautor: Gość » 25 listopada 2018, 21:05

Przerobiłam różne diety,głodówki ale niestety nie przyniosły one żadnych trwałych rezultatów.Teraz znowu jestem na diecie ale wspomagam się Slimunox.Na razie jestem zadowolona ale na ostateczną ocenę jest za wcześniej.Za dwa miesiące lub krócej dam znać jak mi poszło.
Gość

Postautor: Gość » 27 listopada 2018, 21:00

Dla mnie takie tabletki które są mega skuteczne to Foreverslim.Naturalny skład sprawia że odchudzanie jest skuteczne i bezpieczne dla zdrowia.Ja dzięki tym tabletką schudłam 11 kg.
Gość

Postautor: Gość » 30 listopada 2018, 21:35

Miałam podobny problem. Zadawałam sobie pytanie dlaczego inni mogą a ja nie mogę schudnąć. Różne wynalazki, różne diety i poświecenia dawały na prawdę słabę rezultaty. Skusiłam się na Foreverslim w końcu i jestem zadowolona. Spadek wagi jest znacznie bardziej widoczny. Brak łaknienia. Wszystko na plus.
Gość

Postautor: Milena90 » 14 grudnia 2018, 15:07

Jeśli o mnie chodzi to też miałam spory problem. Jednak uwierzyłam w niemożliwe dzięki Pani dietetyk z Łodzi. Bardzo mi pomogła w walce o szczuplejszą sylwetkę. Bardzo wyrozumiała i przyjazna kobieta. Polecam jej fun page https://www.facebook.com/dietalodz/ a jeśli jesteście z łodzi to warto pojechać osobiście na pewno pomoże.
Milena90

Postautor: Gość » 27 grudnia 2018, 20:36

Moim zdaniem, jęzlei chodzi o tabletki odchudzające to tak tylko Slimunox.Stosowałam je wiosną przed trzy miesiące i po tej kuracji udało mi się zrzucić ponad 15kg. Njawazniejsze, ze nie było po tym żadnego efektu jo-jo, jak to miałam w przypadku wcześniejszych innych produktów
Gość

Postautor: Gość » 29 grudnia 2018, 21:35

Zgadzam się co do skuteczności ForeverSlim. Moja koleżanka go brała i właśnie ze względu na efekt jaki u niej widze codziennie, też zdecydowąłam się zakupić ten suplement
Gość

Postautor: Gość » 11 stycznia 2019, 15:02

W moim przypadku skutecznym sposobem okazał się zakup i zastosowanie tabletek jakie można kupić na stronie Slimunox Stosowałam je przez 3 miesiace i moje wysiłki w końcu przyniosły efekt
Gość

Postautor: Gość » 13 stycznia 2019, 15:19

Przez kilka dobrych tygodni byłam na diecie,owszem waga spadała ale nie tak szybko jak bym chciała.Dałam się namówić na kupno Slimunox i nie żałuje bo dopiero teraz waga spada o kilogram tygodniowo.Polecam dołączyć Slimunox do diety.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja