Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5386) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Jaka dieta?

Re: Jaka dieta?

Postautor: bayyqa » 23 stycznia 2019, 21:48

Polecam stronę www.klinikasylwetki.xja.pl - szeroki wybór środków wspomagających odchudzanie, miły i pomocny kontakt, cykliczne promocje, ekspresowa przesyłka. Warto!!!
bayyqa

Postautor: Gość » 9 marca 2019, 21:57

U mnie zastosowanie Foreverslimu skróciło się tylko do miesiaca. Ale stało się to tak dlatego, że musiałam zrzucić tylko 5 kilo, a dokonałąm tego w miesiąc.
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2019, 13:29

U mnie super efekt przyniosło zastosowanie Foreverslim.U mnie po zastosowaniu tych tabletek, dopiero wszystko ruszyło w odpowiednim kierunku
Gość

Postautor: sereoe » 12 marca 2019, 23:49

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam
sereoe

Postautor: Gość » 31 marca 2019, 17:23

Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Foreverslim.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.
Gość

Postautor: Gość » 9 lipca 2019, 21:33

Pierwsze efekty po Slimunox można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Slimunox i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.
Gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 13:00

Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.
Gość

Postautor: Drobik » 15 sierpnia 2019, 16:36

Moja kuzynka stosowała podczas odchudzania dietę zbilansowaną, do tego stosowała Slimuniox i teraz to w rodzinie większość Pań zazdrości jej figury
Drobik
Nowy

Postautor: monaa77 » 25 sierpnia 2019, 21:21

Na razie zastąpiłam cukier biały cukrem brązowym https://www.bee.pl/9185-cukier-brazowy. A od września planuję zrezygnować ze słodyczy. Mam nadzieję, że uda mi się schudnąć.
monaa77

Postautor: Gość » 25 sierpnia 2019, 21:53

monaa77 pisze:Na razie zastąpiłam cukier biały cukrem brązowym https://www.bee.pl/9185-cukier-brazowy. A od września planuję zrezygnować ze słodyczy. Mam nadzieję, że uda mi się schudnąć.

Nie żryj jak maciora.
Gość

Postautor: Maksymilian248 » 26 sierpnia 2019, 20:54

Mnie najbardziej odpowiada dieta śródziemnomorska :)
Maksymilian248
Nowy

Postautor: RHucpotny » 27 sierpnia 2019, 10:49

A słyszeliście kiedyś o diecie paelo?
RHucpotny
Nowy

Postautor: SabinaWE » 14 października 2019, 00:09

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie zrównoważonej diety przykładowo nie zawierający więc jak 1200 kalorii oraz do tego z Slimunox
SabinaWE

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja