Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18069) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)Luźna gierka: Dwa trudne testy przed Medykiem na k ... (0)

Łysienie

Re: Łysienie

Postautor: fruga » 10 listopada 2016, 13:44

W sumie to może być wiele przyczyn łysienia, dlatego chyba najlepszym sposobem byłoby pójście do dermatologa lub trychologa.
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: demi123 » 5 marca 2018, 12:42

A zetknął się ktoś może z taką odżywką przeciwko łysieniu Yuda Hair Growth Spray? Skład wydaje się interesujący, może ktoś testował?
demi123
Nowy

Postautor: Klaramak » 13 sierpnia 2018, 20:37

Moja przyjaciolka to byla w Bienkowscy Clinic na tej terapii Dr. Cyj i bardzo sobie ja chwali. Mowi, ze nie tylko wlosy przestaly wypadac, ale tez zagescily sie i rosna nowe :)
Klaramak

Postautor: julianka89 » 17 września 2018, 13:07

Podbijam, że w obecnych czasach to mamy o wiele większe możliwość i myślę, że rola genów w całym procesie wypadania włosów jest powoli marginalizuje. Dużo sobie tutaj poczytałam http://na-lysienie.pl/jakie-witaminy-na-wlosy-wybrac/. Najlepsze jest to, ze mają mega dużo rankingów, dlatego bez problemu można sobie porównać Biotebal, Radical i inne preparaty tzn. Vital Hair, czy Skrzypovitę.
julianka89
Nowy

Postautor: estetyczna » 27 sierpnia 2019, 09:40

Mam pytanko, czy warto wykonać taki zabieg jak mezoterapia igłowa https://medycynaestetyczna.waw.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa/ Czy to w czymś mi pomoże, bo wiele osób chwali ten zabieg, że wzmacnia skórę głowy i włosy?
estetyczna

Postautor: RHucpotny » 27 sierpnia 2019, 10:48

Na szczęście łysienie jeszcze mnie nie dotyczy.
RHucpotny
Nowy

Postautor: onaion1 » 7 września 2019, 18:54

Jednym łysienie nie przeszkadza a inni sie bardzo tego wstydza. Sa różne preparaty albo kliniki medycyny estetycznej. W Łodzi np w CSK zajmuja sie medycyna estetyczna i problamami z łysieniem a w dodatku nad szpitalem miesci sie Hostel Umed w którym w razie potrzeby mozna przenocowac. Warunki super, ceny fajne. Polecam
onaion1
Nowy

Postautor: malgosiekstasiak » 27 września 2019, 20:44

Dr Osuch wykonuje u meżczyzn przeszczepy włosów, jest w tym na prawdę bardzo dobry. Brat był u niego w warszawskiej klinice Dr Osuch CLinic. Włosy ma już przeszczepione, widac poprawę choć dopiero kilka miesięcy minęło, ale na prawde warto
malgosiekstasiak

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja