Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18036) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Ferma ślimaków pod Koninem

Ferma ślimaków pod Koninem

Postautor: Królewicz » 17 stycznia 2015, 16:13

Chcę ostrzec wszystkich naiwnych przed wchodzeniem w interes pt. "Hodowla ślimaka jadalnego". W porę powstrzymałem się przed inwestycją w ten, rzekomo intratny interes.
Królewicz

Re: Ferma ślimaków pod Koninem

Postautor: Królwicz » 17 stycznia 2015, 20:02

No co? Nie ma tu nikogo kto choćby pomyślał o hodowaniu ślimaków?
Królwicz

Postautor: Gość » 19 stycznia 2015, 23:20

Królewicz pisze:Chcę ostrzec wszystkich naiwnych przed wchodzeniem w interes pt. "Hodowla ślimaka jadalnego". W porę powstrzymałem się przed inwestycją w ten, rzekomo intratny interes.

a w jakiej miejscowosci jest ta ferma? Bo slyszalem o jednej i jestes ciekaw czy nie chodzi o to samo :/
Gość

Postautor: Królewicz » 21 stycznia 2015, 02:18

Chodzi o "Mokry Dwór" w Szczepidle.
Królewicz

Postautor: gość 11 » 21 stycznia 2015, 15:06

witam moj e-mail gerard35@tlen.pl
ja też miałem się bawic w ta chodowle ale w ostatniej chwili się wycofałem okolice Ślesina
gość 11

Postautor: Królewicz » 22 stycznia 2015, 13:30

Odezwę się na Pana maila.
Królewicz

Postautor: Gość » 22 stycznia 2015, 22:15

Kiedys to ten interes sie oplacal ale nie teraz , chyba ze bezposrednio za granice. Wiem cos na ten temat
Gość

Postautor: Królewicz » 23 stycznia 2015, 02:19

Gdyby ktoś chciał podyskutować na ten temat, a nawet poczynić jakieś kroki w zdemaskowaniu oszustów naciągających ludzi na zakup "stada matecznego" proszę się odezwać na: tomaszborkowski.1983@wp.pl
Królewicz

Postautor: Gość » 23 stycznia 2015, 19:23

gość 11 pisze:witam moj e-mail gerard35@tlen.pl
ja też miałem się bawic w ta chodowle ale w ostatniej chwili się wycofałem okolice Ślesina

okolice Slesina? Miejscowosc na 'J'?
Gość

Postautor: Gość » 25 stycznia 2015, 13:38

Gość pisze:
gość 11 pisze:witam moj e-mail gerard35@tlen.pl

okolice Slesina? Miejscowosc na 'J'?

i co wstydzisz się podać nazwy miejscowości
Gość

Postautor: Miki1941 » 5 października 2015, 21:48

Witam wszystkich,proszę o informację,czy ktoś współpracuje,ma może zamiar wspołpracować z Fermą Mokry Dwór w Szczepidle?mam taki zamiar i nie chcialbym sie rozczarować.....

z gory dziekuje
Miki1941

Postautor: prawie oszukany » 17 października 2015, 15:04

Miki1941 pisze:Witam wszystkich,proszę o informację,czy ktoś współpracuje,ma może zamiar wspołpracować z Fermą Mokry Dwór w Szczepidle?mam taki zamiar i nie chcialbym sie rozczarować.....

z gory dziekuje

Proszę skontaktować się z Panem Tomaszem Borkowskim. Jego mail jest podany w jednym z powyższych komentarzy. On wytłumaczy na czym polega oszustwo związane z tym interesem.
prawie oszukany

Postautor: prawie oszukany » 19 października 2015, 23:17

Podbijam temat, poniewą wiem, że ten proceder uprawiany przez naciągaczy, wciąż jest kontynuowany.
prawie oszukany

Postautor: Miki1941 » 25 października 2015, 15:04

witam,
dziekuje za taka informacje,moze sa jeszcze jakies osoby,ktore moga sie podzielić doswiadczeniem z w/w Farmą?po to jest to forum...
Miki1941

Postautor: hodowlaslimakow.eu » 1 lipca 2016, 13:47

Zainteresowanych zapraszam na nowo powstałe Forum Hodowców Ślimaków http://hodowlaslimakow.eu. Gdzie możesz zapytać o wszystko związane z hodowlą ślimaka Helix Aspersa. Oferty kupna/sprzedaży, opinie i dyskusje.

http://hodowlaslimakow.eu
hodowlaslimakow.eu

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja